Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi idő, mire a cigi szag...

Mennyi idő, mire a cigi szag eltűnik a szobámból?

Figyelt kérdés

Esett az eső odakint és gondoltam biztos nem megyek ki, túl hideg van. El akartam szívni egy cigit, úgyhogy azt tettem, mint amit látni szoktam, hogy kihajoltam az ablakon és kifújtam a füstöt. Viszont valahogy visszaszállt. Kb 1-másfél órája szívtam el, csak 1 szálat, de még érezni, kb 10 percet szellőztettem utána, meg most is szellőztetek.

A szoba kicsi, kb 8 négyzetméter.

Valamivel lehet ezt enyhíteni? Nálunk a családban nem szokás házon belül dohányozni, ezért kérdezem.



2022. febr. 21. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Azt már a függöny is beszívta!
2022. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nincs függönyöm, tetőablakom van, amin felhúztam a redőnyt, szóval arra nem fújtam rá a füstöt, meg mikor visszakanyarodott, akkor se az volt a fő irány, hanem így az ablak széle/szoba közepe.

Azt nem akarom elhinni, hogy örökké dohányszaga lesz egy helyiségnek attól, ha egy cigit elszív benne valaki.

2022. febr. 21. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiszellőzik nyugi, csinálj egy kis kereszthuzatot!
2022. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifog szellőzni.
2022. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyertya égetés és ecet egy tálkában.
2022. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eltünt már?
2022. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen
2022. febr. 22. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!