Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nikotin mentes e-cigire...

A nikotin mentes e-cigire mennyi idő alatt lehet rá szokni? KB?

Figyelt kérdés

2022. febr. 22. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőled függ.
2022. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha valóban így szeretnéd, akkor nikotinos verzióban ki se próbáld mert akkor arra fogsz rászokni, sőt, idővel egyre erősebbre állítod be.

Tapasztalat.


Rendes cigit szeretnéd beszüntetni?

2022. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez ügye vicc? Hogy lehetne rászokni ha nikotin mentes? xddddd
2022. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Úgy hogy nem csak a nikotinra lehet rászokni, hanem magára a szokásra is. Arra hogy a kezedben van és szívod.
2022. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ennyi erőből a szotyizásra is rá lehet szokni, de én még nem hallottam olyat, hogy szotyi elvonási tünet xddd Ez esetben csak egy megszokásról lehet beszélni ami nem okoz elvonási tüneteket, NULLÁS FOLYADÉKNAK NINCSENEK ELVONÁSI TÜNETEI.
2022. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bármire rá lehet függni, igen, a szotyizásra is. A kérdező esetében annyi, hogy nem a nikotinra, hanem magára a tevékenységre, az ec szívására, a füstölésre (ami tudom, hogy gőz), stb. szokna rá. A szotyinál ugyan úgy a tevékenység az, ami a rabjává teheti, tehát elképzelhető, hogy valaki tombolna, ha nem kapná meg az adagját. Gondolj a gépfüggő kisgyerekekre. Biztos láttál már olyan videót, amiben orbitális hisztit, sírást vált ki belőlük, ha a szülő elveszi tőlük a gépet/telefont.

Részben igazad van, a nullás folyadéknak nincsenek elvonási tünetei, de magának a tevékenységnek igen, tehát előfordulhat, hogy olyan szinten rákap, hogy tüneteket produkálhat.

2022. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

2-es válaszban az szerepel hogy "akkor nikotinos verzióban ki se próbáld "


Azaz ha nullás liquiddel szívja, akkor NE jusson az eszébe hogy "na akkor ma kripróbálom a 11-es, vaníliás liquidet" mert onnantól fogva ÚJRA nikotin függő lesz.


Az ecigire rá lehet szokni durván akár nullás, akár nikotinos.


És a nullásból léphet át a nikotinosra.

2022. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet azzal aki azt mondja szívni fogja es megszokásból rászokhat.

Ez abszurdum.

Szotyizni azért szotyizol mert jó dolog és az íze sem rosz. Csokira is ezért szoksz rá mivel jó íze van es gyarkan eszel belőle. A cukor meg hatással van az egész szervezetre az agyra is


De ha valaki nikotinmentes liquidet szív úgy, hogy sosem volt rákkatanva a nikotinra egyszerűen nem fogja szívni.


Nem ad jó érzést, semlegesen hat, nincs hatással az agyra ami miatt atalkulhat szenvedélyé.

Egyszerűen aki ilyet vesz az nem fogja szívni mivel nem fog neki kelleni. Max akkor ha minden nap minden órájában magára erőlteti de azt is magunja majd néhány nap alatt mivel semmi pluszt nem ad. Néha max a haverok előtt társaságba menőzik vele kb ennyi.


Cigiztem is évekig később tértem át a nikotinos elektromosra. Arról is leszoktam majd vissza.

Nagyon sokszor próbáltam nikotin menteset szívni de annak ellenére, hogy erősen rávoltam állva az ecigire egyszerűen nem tudtam magam rávenni a nikotin mentes gyakori szivására hiába vettem. Tehát leszokáskor és azután sem kellet. Inkább a semmi mint a nullás liquid.

2022. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os. Ez esetben teljesen hülyeség volt feltenni a kérdést mert ilyen értelemben akkor mindenre rá lehet húzni, hogy függőséget okoz. Feltételezem, hogy az elve hülye kérdés nem hatványozva hülyeség. Szotyiban meg a számítógépben nincsenek olyan kémiai anyagok, hogy ha megvonják az embertől akkor elvonási tünettel jár. Gyerek a géppel meg egy totál abszurd példa volt mert az hiszti nem elvonás vagy nagyon max pszichológiai függőség nem biológiai. Pszichológiai függőség meg szimplán hozzáállás kérdése, nem úgy mint mondjuk a nikotin meg az alkohol, hogy akár hogyan is állsz hozzá, megvonásától elvonási tüneteid lesznek. Utoljára meg feltételezzük, hogy a kérdező nem egy 7 éves gyerek aki ha nem kapja meg a napi nullás ecigijét akkor toporzékolna, hanem felnőtt ember aki rossz szokásoktól meg tud válni ha fejben eldömti, hogy neki nincs rá szüksége
2022. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es. Ez a kapu drog teória teljesen hülyeség. Nem volt neked sem kötelező nullás után a nikotinosat kipróbálni. Mint ahogy kipróbálod az alkoholt, utána nincs kőbe vésve, hogy a heroint is ki kell próbálni. Az a tapasztalatom, hogy a folyamatban visszafelé sokkal több ember van,én is így tettem le a napi 30szál cigit, hogy átszoktam 6-os folyadékra, utána meg 3-asra, és így tovább, míg végül teljesen leszoktam. Tökéletes alternatíva és leszoktató segédeszköz
2022. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!