Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Házidohány a károsabb vagy a...

Házidohány a károsabb vagy a bolti?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele hogy a dohányzás káros szóval légyszi ne írd le hogy szokj le mert az a legegészségesebb

#dohányzás #dohány #Házi dohány
2022. febr. 22. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a házidohány? Te termelted otthon?
2022. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem én hanem más de lényegében igen
2022. febr. 22. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Természtesen az otthoni. Olyan fertőtlenítő, hőkezelő és szárító technikákat használnak nagyüzemben, amit te otthon nem tudnál lemásolni. Nem véletlenül monopólium a dohány.
2022. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ nyilván hogy milyen körülmények között termeli és dolgozza fel az a bizonyos valaki, de általánosságban szerintem igaz hogy a magunknak megtermelt dolgok jobb minőségűek, mint a bolti cuccok.
2022. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
6%
Mind a kettő tönkre teszi a tüdődet! NE CIGIZZ!
2022. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Otthoni
2022. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük milyen rossz minőség a jelenlegi felhozatal akkor a bolti károsabb. Sajátot szívok de amikor megkínáltak egy kék szofival azonnal köhögtem tőle mert karcos volt, nikotin pedig gyakorlatilag nulla.
2022. okt. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!