Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a dohányzásr...

Mi a véleményetek a dohányzásról? Lent.

Figyelt kérdés

Én nem dohányzom, de az osztálytársaim mind dohányoznak. A suliban is szinte mindenki. Mit gondoltok erről, esetleg arról ha egy lány dohányzik? Kipróbáltam tavaly és én szédültem 1 szívástól.

Mostanában miért cigiznek ilyen sokan?


19L



2022. márc. 6. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges penzpazarlas, es egeszseget teszi tonkre, ja es budos.

Es nem szeretem ha arcomba fujnak

2022. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs jó véleményem róla, aki napi egy doboz cigit elszív, az havi szinten akár egy komolyabb autót is tudna lízingelni abból a pénzből. Az egészségről nem is beszélve. De mindenkinek a maga döntése és értékrendje szerint kell meghoznia a döntését és vállalni a felelőséget utána. Ha egy lány dohányzik az én szememben ugyan olyan mint ha egy fiú dohányzik nem teszek közötte különbséget.

20F

2022. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
65%

Én is rászoktam, leginkább a munka hatása miatt (Nem, nem a munkával van a gond, hanem a sok hülyével, akivel találkozok/beszélek napi szinten munkából kifolyólag). Én nyáron még rendes cigit szívtam, most azonban már átszoktam IQOS-re, ami sokkal jobb. Kevésbé vagyok stresszes, mióta cigizem.


18/F

2022. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit elszomorító, ha látok egy lányt bagózni orrba-szájba, ismerek ilyet és már a bőre is nem olyan szép, fiatal létére ráncosodik, stb., elszürkíti a bőrt kissé és a szaga sem lesz jó. A másik meg amit rühellek, az az, amikor a ruha átveszi a szagot és árad a dzsekiből az az állott büdös szag.
2022. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút hülyeség.

Semmi ellazulást nem ad mert alapvetőleg a nikotin izgató szer, de még annyira sem "pörget fel" mint a koffein. Én 8évig dohányoztam de szerintem az emberek csak azt élvezik benne, ha rágyújtás után elmúlnak a elvonási tünetek. Ez egy ilyen ördögi kör. Egyáltalán nem menő és vonzó. Menő és vonzó az ha valaki sportol odafigyel az egészségére és halad előre az életbe. Aki ilyennel akar beilleszkedni, az nagyon rossz úton jár

2022. márc. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Menő dolog szerintem, de nem szabad sokat szívni csak napi 3-4 szálat max.

Én is lány vagyok sztem sexy egy lány kezében a cigi(már kaptam is ilyen megjegyzést)(: Meg egyéni véleményem szerint is jól mutat egy pasi kezében is a cigi. Olyan pasival aki nem dohányzik én speckó össze se jönnék.


Ezek voltak az előnyök.


Hátránya: sok pénzt visz el, nem egészséges, ha sokat kezdesz el szívni akkor köhögni fogsz tőle egy idő után, meg ugye a tüdőrák majd.


De összességében jó dolog cigizni, menő, megnyugtat ha ideges vagy, felpörget, felvidít ha szomorú vagy. Igazából nem csak az cigizhet akinek van valamilyen problémája a közhiedelmekkel ellentétben az is cigizhet akinek jól esik mondjuk a reggeli kávéhoz, vagy társaságban/bulikban gyújt rá csak amolyan hobbidohányos.

2022. márc. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Árt az egészségnek.
2022. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6os

Olyan megjegyzést, hogy szexi?

2022. márc. 7. 15:48
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
6-os vagyok: Tényleg kaptam olyan megjegyzést ,hogy sexy!
2022. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9 Dohányzás rohadtul nem nyugtat meg, sőt még idegesebbé is tesz, azért érzel nyugodtságot miközben cigizel mert az elvonási tünetek miatt feszült vagy és mikor kielégíted a függőséged tárgyát ,,megnyugszol", vagyis pontosan ugyanúgy fogod érezni magad, mint az aki nem dohányzik.

Tehát ez egy illúzió, hogy a cigaretta megnyugtat, ehhez az állitáshoz egyetlen orvos vagy bármilyen tudósember nem adná a nevét.

2022. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!