Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek ha ki van száradva...

Mit tegyek ha ki van száradva a dohány amit most vásároltam?

Figyelt kérdés

Sárga Camel dohányt használok. Vettem múltkor egy 30grammosat az nagyon jó volt, pont annyira volt nedves mint ammenyire kell. Viszont most az 50grammos tasakra kiadtam egy csomó pénzt és lehet hogy ki kell dobnom, mert annyira száraz hogy tölthetetlen. Raktam be mellé egy fél szelet kiwit, hátha.

Es az mitol van hogy a huvely vege mindig megszakad amikor toltok?

Valaszokat elore is koszonom.


2022. márc. 13. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Vidd vissza a boltba minőségi kifogással. A romlott tejet is visszavisszük, meg a romlott húst és visszaadják az árát.
2022. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne dobd ki. Az egészet rakd ki pl egy ujsagpapirra es spriccelj ra vizet egy flakonnal ami szorofejes
2022. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beteszed agy jól záródó dobozba. 30 grammoshoz elég egy kisebb gerezd alma. Azt belerakod és másnap jó lesz a dohányod. Ha túl nedvesnek találod, hagyd nyitva a dobozt kis időre.
2022. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Pont almát akartam javasolni én is. De vissza is viheted, bár nem tudom így, hogy ki van nyitva visszaveszik-e.
2022. márc. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is vízpermetet szoktam a levegőbe fújni nyomkodós orrsprays kis üvegből, és alá teszem egy papíron a dohányzányt. Azonnal működik.
2022. márc. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És mit jelent a volumen a dohányoknál? Most vettem észre hogy ez van ráírva, a 30grammosra nem volt ez írva.
2022. márc. 14. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!