Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leakarok szokni 4napja nem...

Leakarok szokni 4napja nem gyujtottam ra kinoznak az elv.tunetek. naponta durvan 1 dobozzal szivtam. Mennyi ido utan lesz jobb? Ta0asztalat?

Figyelt kérdés

2022. márc. 17. 03:47
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Nekem az segitett, hogy azokat a szokasokat megvéltoztattam, ami a cigihez társult. Pl a reggeli kávét mindig az erkélyen ittam (és rágyújtottam). Most bent iszom a számítógép előtt és olvasom az emaileket vagy a hireket a neten, miközben kortyolgatom a kávémat. Vagy, a buszmegállóban rágyújtottam, most inkább elindulok hamarabb egy kicsivel és inkább legyalogolom azt a három megállót (Pesten élek).

Motiváció volt, hogy naponta félretettem a cigi árát, és a hónap végén elmentem belőle valami jó helyre, vagy 2-3 hónapi cigi árából elutaztam egy hétvégére.

Mondjuk, nekem a barátaim is segítettek, nem engedték, hogy rágyújtsak, és ők sem cigiztek mellettem. Egy darabig nem ittam alkoholt sem, pont a cigi miatt.

Az sokáig pokoli volt, ha valaki mellettem rágyújtott, de olyankor inkább arrébb mentem, vagy volt nálam rágó és bekaptam egyet.

Februárban volt 3 éve, hogy nem gyújtottam rá.

Sok sikert és kitartást neked is, légy erős és kitartó!

Egy doboz cigit vegyunk csak 1700 Ft-ért, és ezt szorozd be 30-cal. (havi 51ezer a zsebedben marad!)

Vagy szorozd be 365-tel, az több mint 600ezer. Egy jó nyaralás ára simán kijön belőle.

Drukkolok!!!

2022. márc. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát nekem az alvásommal eleg gondok vannak igy a par napban alig tudok aludni mrg feszult vagyok ideges elegge kinoz az elvonas mindig van nalam valami csoki csipsz mogyoro negro cukor akarmi hogybkicsit csillapitsa a vagyat a cigi utan de olyan vagyok az elmult nap9kban mint a mosott szar 10 év utan lerakni borzalmas :/
2022. márc. 17. 05:12
 3/5 anonim ***** válasza:

AZ a baj hogy állandóan ezen agyalsz és beszélsz , foglalkozol vele.

Bármit csinálj csak ne ezen járjon az eszed, mert így nehéz lesz.

Én 2 dobozt tettem le 20 év után és elfoglaltam magam , szinte észre se vettem és nem hiányzott.

AZokat akik dohányoznak a körödben, messzire kerüld el .

De ide irkálj, persze tudom hogy ez neked furcsa, de annál szarabb minél többet rágósz ezen.

2022. márc. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*De ide ne irkálj
2022. márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt, itt minden benne van:

[link]

2022. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!