Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az alábbi űrmértékösszeállítás...

Az alábbi űrmértékösszeállítással jól kevertem be a liquidjeimet?

Figyelt kérdés

Eddig mindig 100 ml alapfolyadékhoz kevertem, most viszont 125 ml-es bázishoz jutottam csak hozzá, ahhoz kevertem az aromákat, a 8-10%-os keverési aránnyal.


Megpróbáltam szívni kevés összeérés után, de van valamilyen borzalmas utóíze, ami korábban nem volt. Nem tudom, hogy ez attól lehet-e, mert 25 ml-rel több az alapfolyadék űrtartalma (nem mértem ki külön 100 ml-t ostoba módon, hanem az egész 125 ml-t bekevertem).


Esetleg az érés előrehaladtával várható, hogy kicsit javul az íze, vagy majdnem tizenötezer forintot kidobtam az ablakon?



2022. márc. 20. 23:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindegyik fajtának van utóíze?


Újfajta alap, vagy a régóta bevált?


Nem lehet, hogy égett a kazánod?

2022. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Van egy aroma, amit nagyon szeretek, azt próbáltam bekeverni most egy újfajta alapba (Do It Yourself Premium Base).

A kazánommal semmi baj nincs, most cseréltem a minap.

2022. márc. 20. 23:35
 3/13 A kérdező kommentje:
Tehát azt az ízt már jól ismerem és most az íze nagyon különbözik a megszokottól. Rossz irányba.
2022. márc. 20. 23:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy az alapnak van másabb íze, nem?
2022. márc. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem lehet, hogy az a +25 ml rontja el?


Máshonnan rendeltem, mint szoktam, mert egyre fontosabb lett számomra a csomagpontos átvétel és nagyon kevés cég szállít még ilyen módon, keveset tartózkodok otthon és a szomszédjaim is.

Így tulajdonképpen rá vagyok utalva erre a szállítási módra.


Valóban lehet, hogy ennyire számít, hogy milyen egy-egy bázis?


Azért talán mégis érdemesebb lenne azt a 100 ml-t ténylegesen kimérni és utána keverni?

2022. márc. 20. 23:42
 6/13 A kérdező kommentje:
De még érni is csak két napot ért kábé a bekevert liquid.
2022. márc. 20. 23:43
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak a megszokott bázisnál már azonnali szívásnál sem volt fenn az a furcsa, kellemetlen mellékíz.
2022. márc. 20. 23:44
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a 25 ml lenne az oka, akkor csak gyengébb ízű lenne a bekevert liquid.


Persze, hogy lehet ilyen különbség az alapok közt. Honnan rendeltél?

2022. márc. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Most ezt rendeltem:


[link]


Csak egyensúllyal (50-50), azt most nem láttam.


Eddig meg ez volt a megszokott:


[link]

2022. márc. 20. 23:55
 10/13 anonim válasza:
Lehet hogy a 30/70 miatt (füstbajnok), mivel az inkább nagyobb gőzt ad, mint erősebb ízt. 30-70 (ízbajnok) sokkal intenzívebb ízt fog adni.
2022. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!