Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legfinomabb HEETS?

Melyik a legfinomabb HEETS?

Figyelt kérdés

Nektek melyik jött be a legjobban?

Illetve alternatívákat is mondhattok és azt is, hogy hol szerzitek be őket, ami nem online rendelés.



2022. márc. 22. 10:14
 1/9 anonim válasza:
6%

Eggyikse

Minek fizetsz azért hogy szívd azt a szart?

Tedd félre az árát aztán menj el nyaralni.

2022. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi a f@szomnak kommentelsz ide, ha nem a kérdésre válaszolsz?
2022. márc. 22. 10:18
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

1 En szivom is es nyaralni is jarok. Ketszer is egy evben. Hol az osszefugges?


Egyebkent nekem az Apricity jott be, mostanaban mar csak azt veszek, neha egy doboz Teaket. Illetve van meg a masik fajta itthon a Dimensions fajtabol, a lila-fekete, levendulas mentolos, azt is veszem neha, de azt ritkan, mert a mentolosat annyira nem szeretem, de ennek van egy kellemes mellekize, nem is olyan eros mentolos, seta kozben jol esik neha.


Az alternativak nekem kicsit kapartak a torkomat, viszont az unicco barackosnak es a sargadinnyesnek tok jo ize volt ezen kivul. (Mentolosak, de intenziv a gyumolcsiz.)

2022. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Teak-et szoktam (főleg kávé mellé), illetve Willow és Mauwe felváltva
2022. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3-as! Az apricity-nek és a teak-nek milyen íze van? Én most próbáltam először ezt a dimensions fajtából a jázmin-körte-levendula ízűt nekem bejött. A barackos tényleg finom, a sárgadinnyés szerintem borzasztó. Én most még is olyat keresek aminek nincs pluszba mentol íze viszont valami ízesített.


A trópusi heets-től nagyon büdös lettem, az íze se a legjobb de nem elviselhetetlen.

2022. márc. 22. 11:31
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4-es! Tőled is megkérdezném hogy a teak, a willow és a mauwe milyen ízű? Talán a mauwe az erdei gyümölcsös vagy áfonyás vagy milyen volt :D


A dohányboltos csajszi az egyikre azt mondta hogy popcorn ízű, egy másikra pedig hogy föld ízű. Ezek melyikek lehetnek és tényleg ilyen ízük van?

2022. márc. 22. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:
A Teak olyasmi, mint a sima cigi. Elvileg mogyorós, én mondjuk pont azt nem éreztem benne. A Willow citrusos-mentholos, a Mauwe pedig erdei gyümölcsös-mentholos. Popcorn íze pedig a benne lévő kukorica keményítő miatt lehet
2022. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a willowt szeretem, mert nem túl mentolos, de mégis friss, se popcorn íze nincs, és szaga is konkrétan nulla, beltérben azt szoktam használni. A barackos dimensions is jó, de azt te is próbáltad már. Simából meg most éppen amber van, de valami erősebbet akarok keresni, aminek még nincs fing szaga.
2022. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
LIDL-ben van ccobato igaz, hogy nikotin és dohánymentes, de aromára nem rossz. Egyébként mist a Heets-eknek az utószaga olyan fura elszívás után, a szoba tele van ezzel a fanyar, istentelen orrfacsaró szaggal. Amúgy nekem legutóbb a Sienna caps jött be.
2022. ápr. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!