Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet mikaz esetleges...

Hogyan lehet mikaz esetleges házilag bevált tüdőt tisztító módszerek?

Figyelt kérdés
Le szeretnék szokni a dohányzásról, viszont néha mikor el határozom magam 1-2 hónapra sikerűl is leszoknom, de mindig vissza szokom rá valamiért. a lényeg az lenne hogy nem voltam orvosnál de tudom hogy pánik beteg vagyok mivel a nagynéném is az, ő fel ismerte rajtam hogy én is az vagyok néha mivel dohányzom nehezen veszek levegőt ezen mindig vagyis leg többször be pánikolok és nehezen kapok levegőt , ezért hogy a dohányzás leszokásával ha nem is 100%-osan de legalább 60% ban szeretném házilag a Tüdőmet gondozni tisztítani hogy ne jöjjenek rám nehéz légzések olyan sűrűn , hallottam hogy két kissebb rongyot be kell áztatni ricinus olajba azt a melkasra kell helyezni és azt még le kell takarni fóliával , ez a tüdőt ápolja állítólag a légzést segítí ,ez t heti legalább 2 szer 1órára meg kell csinálni , mennyire hatásos , vagy ha én most fogom magam és el megyek inhalátort venni azt ki adják vény nélkűl ? Mit javasoltok esetleg házilag a légzés fel szabadítására? Amúgy 14 éves korom óta dohányzom most 27 leszek pár hónap múlva , és szeretnék mindent meg tenni annak érdekében hogy tisztúljon a tüdőm.
2022. ápr. 4. 04:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Heti 4x30 perc futás
2022. ápr. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-2 hónap az nem leszokás, nax kihagyás. Én 8,5 éve egy szálat sem szívok, pedig előtte 16 évig cigiztem. Napi fél doboz átlagban, buliban 1. Nikotinos rágó az segített. Magától tisztul pár nap után is már, a mozgás, sport, séta a szabadban is jót tesz.
2022. ápr. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Légzőgyakorlatok,sport az ami segít.
2022. ápr. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tüdő használata, tehát pl futás segít. Légzőgyakorlatok is.

Ezek biztosan.


Zöld teáról mondanak olyat, hogy detox hatású ami a tüdőre is kiterjed, de ebben nem vagyok biztos.

2022. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!