Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fekete Dunhill cigarettát...

Fekete Dunhill cigarettát adnak a legtöbb dohányboltban?

Figyelt kérdés

Csak mert ilyet még nem próbáltam és nem tudom mennyire szokták venni. Ha dohányboltba megyek és ezt kérem, bárhol tudnak ilyet adni? Vagy ha épp ez nincs szoktak mást ajánlani helyette vagy milyen cigik szoktak a legtöbb boltban lenni ami hasonló mint a fekete dunhill? Ami egy forgalmasabb helyen pl.allénál levő dohányboltban is van? Hogy ne tartsam fel a sort, gyorsan szeretnék vásárolni :D...

Amúgy úgy kell kiejteni, hogy fekete dánhill simán?

Olyanokat ne írjatok hogy ne dohányozz, meg vegyél mást helyette stb..nem fogok rá reagálni, ne írj feleslegesen, aki a kérdésre válaszol megköszönném!



2022. ápr. 6. 06:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szokott lenni, kevesebben veszik, mint a kéket vagy a szürkét, azok néha kifogynak, de fekete mindig szokott lenni.
2022. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1.köszi, azt esetleg tudod miért veszik kevesebben? talán nem olyan jó vagy túl erős?
2022. ápr. 6. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az a legerősebb, 1 mg-os nikotinos, kátrány is több benne, sokaknak túl erős, többen szívnak 0,7-0,5-ös cigiket, ennyi.
2022. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3.Hú köszi na ezt nem tudtam. Esetleg van ennél gyengébb ami sok helyen kapható?
2022. ápr. 6. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!