Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 18 év alatt rendelek elf...

Ha 18 év alatt rendelek elf bart a futár odaadja?

Figyelt kérdés

3 hónap múlva leszek csak 18,és szeretnék elf bart rendelni

Kér személyit a futár vagy oddadja?



2022. ápr. 12. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Odaadja, sokszor nem is tudjak mi van a csomagban.
2022. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen oda adja. Nem hatòsàg h igazoltasson meg nem is tudja a csomagban mi van neki egy a 100bòl.
2022. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen oda adja.
2022. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én is megkaptam.
2022. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Simán odaadja, nem is tudják, mi van a csomagban. Ha utánvéttel rendeled, egyetlen dolog: ki tudd fizetni (ki tudd egyenlíteni az árát, az ellenértékét), mert ennek hiányában viszont nem adhatja oda.


De nem igazoltathat, mert nem hatóság! (Amúgy nekem postás már adott oda - bemondásra - páromnak szóló levelet is amit ide címeztek, pedig párom nem itt lakik - ezt viszont szerintem nem tehette volna.)


Amúgy igen, naponta több tucat levelet, csomagot, mindenféle küldeményt kézbesít a posta, (és nyilván úgy durván meg is van nekik adva szerintem, hogy mikor hol kell tartózkodniuk), szóval nincs idő sem arra, hogy jóízűen elbeszélgessenek és megigyanak egy kávét, sem arra, hogy mélyreható ellenőrzéseket folytassanak akár a címzett kora, akár a csomag tartalmának tekintetében.

2022. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!