Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire káros a nikotinmentes...

Mennyire káros a nikotinmentes elf bar?

Figyelt kérdés
Sok mindent hallottam már az e cigiről, de nem tudom hogy mi igaz és mi nem. Mennyire káros, milyen vegyi anyagok vannak egy nikotinmentes elf bar-ban?

2022. ápr. 15. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Annyira új dolog, hogy igazából még nem fogsz releváns adatokat kapni róla.

Természetesen orrba-szájba nyomják most, hogy ez a cigizés egészséges alternatívája. No de a cigi ártalmasságáról is évtizedekig kussoltak, szóval...

Mondjuk nekem nem tudnának annyit fizetni, hogy az ilyen csupaműanyag, csupaműaroma szirsz@r liquideket önszántamból szívogassam...

2022. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem felejtsd el!! Cigarettázni a nikotin miatt szoktak az emberek (pl. én).


Viszont egy nikotinmentes vmit szívogatni? Minek? Józan ésszel belátható, hogy nyilván az is rossz a tüdőnek és az is drága. (És ez igaz minden ilyen termékre, tehát e-cigire, iqos-ra is.)


Költsd másra a pénzed, ezt nagyon őszintén javasolom.

2022. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

2#

Ez a kapitalista társadalmunk alapja a fogyasztói társadalom megvetet minden szart az emberekkel amikre nincs is szükségük.


És igen kérdező ha nem vagy nikotin függő miért akarod egyáltalán?

Szükséged nincs rá késztetést nem erzel majd a vágy csillapítására szívással. Akkor szívod majd amikor magadra erőlteted.

Az elf bar ugyanolyan mint az e cigi. Mivel eldobhatós ezért úgyis veszel majd meg párszor tehát a gyártók zsebét tömöd. Vegyél akkor egy normális ecigit.

És nem fog senki válaszolni mennyire káros mivel nincs értékelhető kutatás a liquidekben található kémiai anyagok hosszútávú hatásáról.

Rövid távon sokkal jobb mint a sima cigi ennyi a tudomány mai állása szerint.

2022. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
8%

Nagyon káros. Láttam egy videót amin fiatalok lélegeztető gépen voltak emiatt a szar miatt. Igen. És így nekik is úgy adták el hogy ez ilyen krva egészséges meg hogy sokkal jobb mint a cigi. Szinte divatos kiegészítőként árulják.


Ismétlem azoknak az embereknek csöveket kellett tenni a torkukba, mert tönkre vágták a tüdejüket. És igen az e cigi miatt.

2022. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#2

"Cigarettázni a nikotin miatt szoktak az emberek (pl. én).


Viszont egy nikotinmentes vmit szívogatni? Minek?"


Na mert a nikotinos füstöt (mert füst) minek szívogatod? mi értelme volt ráfüggni? 🤣🤣 te sem tudod mi


Igazából szerintem sokkal értelmesebb, aki nikotin nélkül vapingel otthon és ízes gőzt nyomat, mint aki függőség miatt szívogatja a nikotinos füstös agyon kátrányozott mindenes cigijét.

2022. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!