Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék egy vape tankot...

KittyhOWO kérdése:

Szeretnék egy vape tankot vásárolni ami jól adja át az ízt Ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy jó tankot vásárolni ami megadja nekem a liquidem ízét. Jelenleg egy zeus tankom van bár a régebbiek közül. Körülbelül egy hónapja vásároltam Havertól használtan a cigijét azt mondta jó lesz nekem kezdésnek. Egyébként nem is volt vele probléma csak egyszerűen kipróbáltam másokét is és rájöttem, hogy sokkal jobbak más tankok mint az enyém mert semmi ízt nem érzek szinte csak egy kis mentplosságot illetve égett íz is társul mellé egy idő után,

most lett bevattázva így azzal sem lehet a probléma, így a váltás mellett döntöttem. 15-20 ezer között bármilyen tank bele fér ami tényleg jó ízt ad és még füstje is van.

Vagy esetleg gondolkodtam még azon is, hogy veszek egy teljes kitet

Esetleg egy vape pent

Viszont ezekhez sem értek így minden segítséget elfogadok.



#e-cigaretta #Vape #Vape tank #Zeus tank
2022. ápr. 20. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Itt néhány tankhoz írtak véleményt, érdemes nézelődni: [link]


Itt pedig millió teszt mindenféle termékekről: https://www.youtube.com/channel/UCHy9GIXfzn2Iz3unr3w_bFg/vid..

2022. ápr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Minden féle képpen utána nézek ezeknek☺️
2022. ápr. 21. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!