Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi az a rúd amit mostanság...

Mi az a rúd amit mostanság már kb. az összes nő szívogat?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1-2 hónapban figyeltem meg hogy egyre jobban elterjedt ilyen fém(?) rudacska, amiben mintha cigi lenne, osztálytalálkozómon is több volt osztálytársam akik már anno is cigiztek olyan vackot szívott. Nagy többségben nőknél láttam eddig. Ez micsoda? Legalább egészségesebb (=kevésbé káros) mint a rendes cigi? Meg azt is megfigyeltem mintha ez kevéssé lenne büdös mint a rendes cigik, az egyik lányon pl. egyáltalán nem éreztem cigi szagot pedig még ölelgettem is... Ez valami elektromos cigi féle lenne?

2022. ápr. 26. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg féle van már.

Iqos, ahogy az első írta

Elektromos cigi

Elf bar

Én ezeket ismerem.


Ezeknek már nincs dohány szaga, csak az iqos tartalmaz dohányt, a többi már csak nikotinos lötty, vagy már az sincs benne.


Elvileg egészségesebb, segíti a leszokást, de én mondjuk aggódom, miféle vegyi anyagok vannak egy ilyen “löttyben” és mit okoz az exoterm folyamat .

2022. ápr. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló, a vegyi anyagok listája, amely a liquidekben megtalálható nem ipari titok és bárkinek egy szimpla kereséssel elérhető. Mind a 3. Hihetetlen.

Az exoterm folyamat pedig pont azt okozza amit a neve is jelent, hőt termel.

2022. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3, köszönöm. Nem néztem utána, mert nem élek ezekkel.

Viszont hő hatására változnak a kémiai vegyületek, és annak hatásai az emberi szervezetre. Főleg, ha nem egyedülállóak. Ezt gondolom nem írják le .. pl mint az étolaj. Magában talán ártalmatlan, de hő hatására már nem ez a helyzet.

2022. máj. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!