Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt még valaki akit...

Van itt még valaki akit letompít és zombivá teszi a napjait a ganja de mégsem haggya abba?

Figyelt kérdés
2022. máj. 10. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:

En igy voltam, igen.

Mi az igazi kerdes? Szabadulnal, de nem tudsz?

2022. máj. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, neked hogy sikerult lejonni?
2022. máj. 10. 07:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Nalam a fu egyertelmuen a depresszio miatt volt. Tompit, nem akartam tudomast venni a vilagrol.

Elkezdtem rendbe tenni az eletemet, a mentalis egeszsegem fele fordultam, azon dolgoztam, s egyszer csak eleg erosnek ereztem magam ahhoz, h egyik naprol a masikra elhagytam. Nem kivantam tobbe a kabito erzest.

A fu demotival, potcselekves. Kb 10 eve kezdtem, a vege fele napi rendszeresseggel altatocigi. Voltak mas okossagok is, de a fu napi rendszerrel. Szoval benne voltam.

Te miert tolod?

2022. máj. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
no idea, tarsasag kovacsolo volt regen, en valahogy rajta maradtam de mar akkor se jo ha elszivom, es a masnapi zombisagot is nagyon unom
2022. máj. 10. 08:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Unalomuzo? Megszokas?

Alakitsd at a napirendedet. Sportolsz vmit? Ha nem, kezdj el vmit!

Nem tudom, nalam inkabb csak psziches fuggoseg volt, fizikai tuneteim egyaltalan nem voltak.

Mar vagytam ra, h le tudjam tenni, semmi plusszt nem adott tobbe. Konnyu volt elengedni, viszont sokaig tartott, mire megszuletett az elhatarozas.

Most meg mar felkavarodik a gyomrom a szagatol is, ha belefutok egy felhobe az utcan.

2022. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Napi 2 grammot szívtam, 2 évig voltam rendszeres használó. Az elején k@@rvajó volt, aztán elkezdett átmenni abba, amit te mondasz. Utána csak rosszabb és rosszabb lett: pszichózisom lett, és abba kellett hagynom, mert ha folytatom, skizofrénné válok (ez pszichiáteri szakvélemény volt). 1 éve nem szívok, és a mai napig érzem a negatív hatásait, ennek ellenére még mindig kívánom… ja, és rohadt nehéz volt lerakni. Izzadás, alvásképtelenség, szorongás… de muszáj volt, mert nem élet, amit csináltam. Otthon ültem és egész nap szívtam és adtam el a cuccaim hogy legyen pénz rá… ugyanolyan szar drog ez is, mint a többi, hiába ez a nagy 420 kedv mindenkiben, meg a szöveg, hogy ez csak egy ártalmatlan gyógynövény. Lófaxt.
2022. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

uh,

miben nyilvánult meg a pszichózisod?

én is egy ideje gondolkozok hogy azom lehet e

2022. máj. 23. 15:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Paranoiás lettem, hallucináltam, halálfélelmem és pánikrohamaim lettek
2022. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És marihuánát szívtam, jó erőset, nem bio-t természetesen.
2022. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!