Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Első cigi után meddig érzem a...

Első cigi után meddig érzem a bőrömön a szagát?

Figyelt kérdés
Lezuhanyoztam ,hajat mostam de még mindíg érzem a szagát. Nagyon zavar,meddig fogom érezni kb.?A ruháim azóta bedobtam egy mosásba meg szellőztetek.

2022. máj. 21. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Örökké míg anyád rá nem jön vagy nem diagnosztizálnak rákkal....viccet félre rakva függ a dohány erősségétől. De ugye azt tudod hogy egy idő után elszíneződik az ujjad ésa körmöd, mega szád meg a fogad azt mindig látni fogják ha érezni nem is. Ezek a bőr rétegei közé kerülnek, nem távoznak hamar onnan.
2022. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
elég szar dohányból lehetett, barna Szofi után nekem egy kézmosással szinte elmegy a szaga, max a hajamba marad meg, de egy zuhanyzással minden szag el szokott nekem tűnni :)
2022. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemsokára elmúlik.
2022. máj. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!