Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szédülök az 1500slukkos...

Szédülök az 1500slukkos áfonyás limonádé ízű elf bartol mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nemrég észre vettem hogyha áfonyás limonádé ízű elf bart szívok,szédülök töle és olyan érzésem van mintha részeg lennek. A többi iznél nem észleltem meg ilyet.

2022. máj. 21. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Mert egy egészségkárosító fos.
2022. máj. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Minek szivod?
2022. máj. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A benne lévő nikotin miatt, mivel még nincs hozzászokva a szervezeted.
2022. máj. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És még annyi, hogy elfbarok esetében van 0%-os, 2%-os, és 5%-os nikotintartalommal rendelkező liquid, tehát nem maga az íz okozza a szédülést, hanem a liquidek erősségbeli eltérése.


3-as voltam

2022. máj. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Jéééé, egy feketén az országba hozott, a tizedikes Pistikétől kézalól vásárolt, kínai fröccsöntő üzemek legmélyéről származó, senki által nem ellenőrzött, környezetszennyezű ócska szemét szopkodása egészségügyi kockázatokkal járhat? Váó!

Ha rosszul vagy tőle, akkor ne szívd. Sőt mondok jobban: ha nem vagy tőle rosszul, akkor se.

2022. máj. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!