Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bérelnél-e vizipipát, ha igen...

Bérelnél-e vizipipát, ha igen mennyiért és milyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

Ha lenne lehetőséged, hogy vizipipát bérelj mondjuk egy estére, baráti összejövetelre, bérelnél-e?


Olyan formában értem, mintha pizzát rendelnél: telefonon/interneten megrendeled, megadod a részleteket: milyen ízűt szeretnél, hány főre, stb stb. A rendelést a futár kivinné, tartana egy rövid ismertetőt, hogyan, s mint kell, majd másnap reggel délelőtt vissza kellene vinni a pipát a kölcsönzőbe, vagy éppen a futár menne érte.


Tegyük fel, hogy fullextrás a szolgáltatás: 82cm-es pipa, hőtartó sapka, csomagolt szén és dohány, külön szipka minden vendégnek, használati útmutató, kedvezményes kupon a következő rendeléshez.


Bérelnél/rendelnél-e otthonra összejövetelekre, és ha igen mennyiért? Ha pofátlanul alacsony árat írsz azt is elfogadom, de maradjunk a realitások talaján: mennyit érne meg ez neked?


2010. szept. 20. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem 1500-2000 max, + a dohány ára.

Illetve ha eltörik természetesen kártérítés.

Szerintem jó ötlet, főleg mivel itthonra nem vehetek, viszont szeretem a pipát - persze csak társaságban, jó beszélgetések mellett.

14F, Szekszárd

2010. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha nem engedik, akkor hogy rendelnél? Ha rendelsz azt is láthatják a szüleid. :)


Vagy csak hosszútávra, rendszeresen nem engedik?

2010. szept. 20. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos lenne olyan ember akinek tetszik, de nem hiszem hogy megtérülne a befektetés. Mellesleg az ilyen "megrendelők" zöme kiskorú lenne, úgy viszont törvénybe ütközik a dolog, mert kiskorúnak adsz el dohányárút... Mert ugye a 12-17 korosztály körében a legnépszerűbb ez a dolog.
2010. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyetemista korosztály lenne a célcsoport, illetve a 18-30 közötti fiatalabb korosztály.
2010. szept. 20. 16:22
 5/7 anonim válasza:
bocs de 1 75-ös pipa 4500ft egy hősapi 1000 szépséghibás 250g-os dohány 800ft szén 10 db-os 150ft és mivel bulikba pia is van igy monden 3.megrendelés töréssel végződne és pipája szinte mindenkinek van hogyha nem lenne ilyen könnyen beszerezhető 1 pipa plusz dohány pl ha te mennél ki érte Egyiptomba akkor menne az üzlet de igy nem hiszem
2010. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ha tudsz 4500ért 75ös pipát írd meg nekem, hol lehet venni/rendelni. Ez nagyon alacsony ár a piaci átlaghoz képest, akkor tőlük fogok rendelni :D
2010. szept. 20. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég nehéz lenne hirdetni sikeresen ha mégis akkor nagy összegekbe kerülne mint biztos megélhetési forrást nem javaslom de ha megfelelő kapcsolataid vannak és van befektetni (vagy akár bukni) való meg időd hát miért ne? :) Egyetemistáknál marihuána és hasis megy ezekből úgy már jó bevételi forrás lenne. (Persze, csak vicc :D)
2010. szept. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!