Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-liquid felhasználható...

E-liquid felhasználható érlelés nélkül?

Figyelt kérdés

Eddig mindig készet vettem, viszont úgy gondoltam most kipróbálom milyen magamnak keverni. Tegnap délután csináltam, de mindenhol azt írják, hogy ajánlott pihenni hagyni, érlelődni pár hétig.

Viszont egyrészt szeretném kipróbálni, másrészt elfogyott a kész liquidem és nem szeretnék venni újat ehelyett, ha nem muszáj.


Kérdésem az lenne, hogy lehet-e belőle baj, vagy mennyit ront rajta, ha viszonylag frissen töltöm be és szívom? 50ml-t kevertem, 2ml-es a cigim, tehát csak egy töltésnyit öntenék ki belőle, az kitart nekem 1-2 hétig (nem szívom annyira intenzíven), a többit hagynám addig érlelődni. 60PG 40VG arányban kevertem, ha számít.



2022. júl. 7. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen aromát használtál. A simát ajánlott pár napig, egy hétig érlelni. Nem lesz íze vagy szar íze lesz.

Ha shake and vape fajtájú, akkor csak össze kell rázni és lehet is használni, ahogy a neve is mutatja.

2022. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aromától függ ... van ami annyira rossz hogy csak 3 hét után lesz élvezhető, van ami meg már azonnal jó ízű. Ezt neked kell kitapasztalni.
2022. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Solub az aroma márka neve. Sima, nem shake and vape.
2022. júl. 9. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!