Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik, hogy az újonnan...

Létezik, hogy az újonnan rendelt voopo doric 20 e cigi készülékem nem működik?

Figyelt kérdés

Vapeorange-ról rendeltem. Egyáltalán kicserélik nekem?

Nem kapcsolódik be. Benne van a porlasztó, a liquid, 15 percet vártam vele, zölden világít ha töltőre teszem, de a gomb semmit nem reagál semmilyen nyomásra, ha leveszem a toltorol...pedig ha zold, elvileg jónak kellene legyen. Egyetlen slukkot sem tudtam vele szívni.

Nagyon vártam már, hogy megérkezzen, el vagyok keseredve...



#e-cigaretta #Vapeorange #Voopo doric 20
2022. júl. 14. 12:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Sikerült... 10x kellett megnyomni, bár ezt nem láttam sehol az utasitasban.
2022. júl. 14. 12:20
 2/7 A kérdező kommentje:
Az viszont normális, hogy hangot ad szívás közben?
2022. júl. 14. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

itt találsz leírást hozzá: [link]

A további kérdésidet pedig az dohányos kategóroában tedd fel, itt nem értünk a bűzrudakhoz. és senki sem kiváncsi arra hogyan teszed tönkre az egészséged.

2022. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha rossz kategóriába tettem. Nincs tapasztalatom. Köszönöm.
2022. júl. 14. 12:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Alkalmi használatra vettem, néhány slukktol egy évben nem lesz sok bajom, de kedves tőled, hogy aggódsz értem.
2022. júl. 14. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem aggódom érted, meg egyik büdös bagósért sem. Csak zavar, hogy az ecigitekkel kapcsolatos baromságokat itt kérdezgetitek. Ott a dohányos kategória, lehet elhúzni oda!

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas

2022. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezek szerint véletlenül rossz kategóriába tettem, nem volt célom felzaklatni vele senkit. Elnézést kérek. Legközelebb mindenképp abba a kategóriába írok, ha lesz ezzel kapcsolatos kérdésem (ez az első).


Lehet, hogy alkalomadtán beleslukkolok egy e cigibe, viszont nem gyulolkodom és nem bunkoskodom mas emberekkel. 90%-ban egészségesen élek, ez az egy gyengeségem van, pár havonta pár slukk. Emiatt miért gyűlölködni? Te biztosan makulátlan vagy és semmilyen rossz szokásod nincs.

2022. júl. 14. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!