Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet Magyarországon...

Hogyan lehet Magyarországon legálisan nikotinos eliquidhez jutni?

Figyelt kérdés
Váltani szeretnék ecigire, de most hogy vadásszák ennyire az elfbart meg az ilyeneket, nem merem megkockáztatni azt hogy rendelgetem.

2022. júl. 15. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az legális. Tudsz venni nikotinos alaplét, (abba raksz aromát), sima alaplét+plusz nikotin boostert vagy kész eliquidet nikotinnal.

Az előre töltött pod az amit vadâsznak.

2022. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj a ha nikotint is tartalmaz az dohánytermék ezért jövedéki adót kéne rá fizetnem ha rendelem, és fosok azért attól hogy valami megint kattan valami okos fejében, akkor engem elővesznek jövedéki csalásért
2022. júl. 15. 23:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Totál legális rendelni, én is évekig rendeltem. Most épp leszoktam.

Csak az ElfBar-ra mentek rá, ami nettó álszentség a részükről, miközben a többi ecigivel semmi gondjuk, vicc.

Egyébként dohányboltban is lehet venni. Annyi hogy nem készre kevertet, hanem nikotinmentes liquidet, plusz hozzá nikotin shotot külön. Rá is van írva a mentesre hogy mennyi shotot keverj bele hogy pont jó legyen.

2022. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!