Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A 30 grammos, a 40 grammos...

A 30 grammos, a 40 grammos vagy az 50 grammos dohány nagyjából meddig elég ha mondjuk adott hét hétfőjétől számítjuk, számoljuk?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Az 50 grammoshoz tudok hozzászólni. Nálam ez két hét. Plusz, minusz egy-egy nap. Tehát két hét. Ma már normális ember nem vesz dobozos cigit (legfeljebb ha milliomos és amúgyis húzza le a budin a pénzét mert annyi van és csak jön és jön:-), normális ember tölti VAGY csavarja. Jobb az íze, férfiasabb és megvan az az önérzeted utána, hogy megdolgoztál érte, hogy bagózhass nemcsak kifizetted. Nekem az önérzetem mindig megnő töltés után. És az állam arra mindig figyel, hogy a dohány ára a dobozos cigi után kullogjon mindig tehát mindig jobban jössz ki pénzügyileg. És ismétlem...ÖNÉRZET. Fizikai munka. Mit gondolsz miért megy a fizikai melós egyenes derékkal jobbra balra bátran nézve míg az irodista bujkálva szemlesütve. A munka miatt, hogy az előbbi megdolgozott a pénzéért az utóbbi meg nem!
2022. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát attól is függ, napi hány szálat szívsz...


Nekem pl januárig, (mert azóta egy ok miatt nem dohányzok) megfelelt a dobozos is, nem töltöttem magamnak, de nekem elég volt az a 20 szál 4-6 napra...

2022. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Első vagyok...még annyit, hogy én szeretem is, hogy töltöm mert ismétlem ÖNÉRZET. Amikor töltöm mindig arra gondolok, hogy az anyátok istenit gazdagok hiába emelitek az árat akkor sem törtök meg! Olyan ez mint Steve McQueen a Pillangóban ahogy a film végén az öklét rázta a csónakban amikor menekült! Hiába követtek el gazdagok mindent akkor sem törtök meg az anyátok k* betyár istenit!


Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Töltöm a bagót hiába emelitek a dohány árát is!

2022. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokat cigiztem/cigizek most is.Régen a 30g-os 3 napig,a 40g-os 4 napig,most pedig az 50g-os 5 napig szokott kitartani.
2022. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!