Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretném kipróbálni az...

Szeretném kipróbálni az e-cigit. Milyet ajánlanátok egy teljesen kezdőnek? Tudom, leginkább semmilyet, mert káros, de ezen most lépjünk túl. :) Csak szeretnék kicsit eljátszogatni vele.

Figyelt kérdés

Ami fontos infó lehet:

- Soha nem dohányoztam

- Olyat szeretnék, amihez lehet kapni nikotinmentes, jó ízű liquid-eket

- Ami tetszik az e-cigiben, hogy jó íze van (kipróbáltam már ismerősét, de én nem olyan típusút szeretnék)

- Valószínűleg nem tüdőzném le, az a része nem hiányzik, épp hogy csak játszogatnék vele

- Lehessen minél nagyobb felhőket fújni vele

- Legyen könnyű kezelni és ne valami nagyon gagyi cucc legyen, csak azért, mert nekem csak "játékra" kell.


Tudom, találhatnék jobb játékot is, de most ez érdekel és egyszer élünk. 30 éves vagyok, tudom, hogy hülyeség, de na bumm, az alkohol is az, mégis él vele az ember néhanapján. Ne legyünk álszentek. :)


Továbbá semennyire nem értek az e-cigikhez.


Tudnátok nekem ajánlani valamit ezen kritériumok alapján? :)


Előre is köszönöm!



2022. aug. 8. 05:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Ne legyél divatmajom.
2022. aug. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Semmilyet. Divatból ne akarj egy káros szenvedélyt.
2022. aug. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
vegyél inkább buborékfújót vagy játszogass magaddal (:
2022. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Senki előtt nem szeretnék divatolni, otthon eljátszanék vele a magam szórakoztatására. De ha divatolni szeretnék, az is az én dolgom lenne szerintem ennyi idősen.

Szóval nem kell győzködni, hogy káros meg hülyeség, én is tudom, ettől még érdekel, és szeretném kipróbálni, ez az én felelősségem. Szóval légyszi-légyszi, ezt a részét ugorjuk. :)

2022. aug. 8. 08:18
 5/13 anonim ***** válasza:
12%

mondjuk a cigis kategóriát ajánlanám

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas

Innen meg takarodjál elfele!

2022. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ahhoz, hogy kipróbáld, nem kell sajátot venni. Egy-egy slukktól (ha nem koronavírusosan próbálod ki) semmi baja nem lesz annak sem, aki kölcsönadja, meg neked sem.

Kipróbáláshoz én biztosan nem vennék sajátot sokezer forintért, hanem amikor látom X.Y. haveromnál, hogy ő elfbarozik vagy e-cigizik(ez a kettő egy és ugyanaz? Nem vagyok képben annyira a témában.), akkor kérnék egy slukkot vagy kettőt, és abból eldönteném, hogy kell-e nekem (gondolom, feltételezem, az összes egészségre gyakorolt negatív, hátrányos, rossz hatásával tisztában vagy), vagy sem.

Aztán ha kell, beruháznék sajátba.

2022. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Ha csak az íz érdekel, vegyél nyalókát.

"30 éves vagyok, tudom, hogy hülyeség, de na bumm, az alkohol is az, mégis él vele az ember néhanapján."

Ne most kezdjél meghülyülni ha eddig kibírtad. Az általános iskolásokat megértem, mert még nem tudnak felelősen gondolkodni a témában.

A kűtba ugrást egyébként próbáltad már?

2022. aug. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is próbáld ki egy ismerősödét.

Én úgy tudom, hogy ízesítettet nem lehet kapni legálisan.

Van egy csomó webáruház, ahonnan lehet rendelni. Hogy melyik legális, melyik nem, azt nem tudni.

Dohányboltban, biztosan legálisan tudsz venni. De ott szerintem nincsenek mindenféle finom ízesítésűek.

2022. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Ismerősödét próbáld ki.
2022. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Likvidest??? Az nagyon rossz. Elavult, ósdi, kényelmetlen, folyik.


Akkor már glo (bele való töltetek: neo).


Vagy iqos (bele való töltetek: heets).


Nikotintartalma mind a neóknak, mind a heetseknek ugyannyi, márkán belül is meg a két márkának is (egymáshoz képest).


Ízesítettek, bàr van mindkét márkának dohányízű is.


Sztem az iqos 1000x jobb, bár technikailag a glo sokkal jobb.


Hogy nikotinmentes neót vagy heetset hol találsz, passz.

2022. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!