Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elfbarhoz hasonló e-cigarettát...

Elfbarhoz hasonló e-cigarettát keresek. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Olyasmi e-cigit keresek, ami hasonló az elfbarhoz. Szájba kell szívni (nem egyből tüdőre), egyszerű, zsebben elfér, de nem eldobható, fel lehet tölteni, liquidet újratölteni, stb. Sajnos nem tudom hogyan keressem. Név, link, bármiféle útmutatást nagyon megköszönnék.

2022. aug. 13. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
2022. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
95%
Nekem egy kis SMOK Novo készülékem volt, amit bátran merek ajánlani. Van hozzá podfej(~1000 ft/db), amit cserélni kell, nálam egy podfej körülbelül 3 hónapot bírt, nem vagyok nagy dohányos, de azért szívtam rendesen. Nem csúcskategória, de a leírásban leírtakat mind tudja, és akármilyen liquidet öntöttem bele, mindegyiknek nagyon jól vissza tudta adni az ízvilágát.
2022. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2022. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2022. aug. 13. 17:08
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én a yuoto-t tudom neked ajánlani, van több féle elektromos cigarettájuk, 1 féle mentes van almás, és 5000 slukkig bármilyen cigaretta megtalálható náluk.
2022. szept. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!