Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az iskolába szükséges a...

Az iskolába szükséges a tüdőszűrés viszont a szüleim nem tudják hogy dohányzom és szeretném ha ez így is maradna valami tipp esetleg amivel be lehet csapni a röntgen gépet?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat hogy pont előtte egy liter tej meg ilyesmi. Csak nem tudom hogy ez mennyire effektív. Akinek van tippe kérem segítsen. Köszi előre is.

2022. aug. 22. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják megmondani a szüleimnek hogy dohányzol.egy jó szakember egy röntgen felvételről rögtön kiszúrja a dohányos tüdőt.de nyilván azért ahhoz hogy látszódjon azért ahhoz elég masszív dohányosnak kell lenni.feltehetőleg te meg nem vagy 18éves ,szerintem azért te annyira nem lehetsz erős dohányos
2022. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Biztos rájöttek már. Ezt nem lehet sokáig titokban tartani, ha csak valakinek nem nagyon fából van az orra.
2022. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy sem tudod becsapni, a tej eleve is a gyomrodba kerül, a tüdődhöz semmi köze. Inkább ne dohányozz, de amúgy ha nem vagy erős dohányos, akkor ez nem látszik meg, a másik meg, hogy a tüdőszűrésnek nem ez a feladata.
2022. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
A tüdőszűrőn nem fog szerepelni, hogy dohányzol-e, általában annyit közölnek, hogy fertőző tüdőbetegségben nem szenvedsz, ha alkalmasságihoz kell.
2022. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem lesz gond.
2022. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
:-))) Nincs rajta a tüdőszűrő leleten, hogy dohányzol.
2022. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!