Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A füvet és a hasist miért...

A füvet és a hasist miért szívják füstszűrő nélkül?

Figyelt kérdés
Azt gondoltam megszűri a thc-t és az egyéb hatóanyagokat, de nemrég láttam egy videót amin egy pakisztáni ember a normál cigarettájába nyomkod egy kis hasist és úgy szívja gyári füstszűrővel együtt.

2022. aug. 25. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Mert a kábszert pont a hatóanyag miatt szívják. Így kevesebbett kell használni. Jut későbbre is, ami fontos mert rászoknak az ilyenek
2022. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés. Volt, hogy már nem volt csigánk és szűrővel szívtuk de annyi különbséget nem lehet érezni de szerintem egy keveset megfog a szűrő. Egyébként a nagyon kedves és értelmes első kommentelőnek mondom, hogy a csárra rászokni művészet. Meg nem mindenki aki alkalomadtán csinálja az függő. Akik függők azok a biosok általában. Nem kell olyan lenézéssel vagy megvetéssel beszélni azokról akik néha vagy akár gyakrabban is a flash miatt elszívnak egy laza cigit.
2022. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ!

Az első válaszoló megnyilvánulása meg válaszra sem méltó.

2022. aug. 30. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
napi szinten sz1vok hasist. ha normál nap van, akkor olyan 8-12 szálat, buliban 20 alap. mármint 24 óra alatt. nem vagyok függő, lévén nem okoz függőságet és nekem pl segit is a szuicid hajlamomon és a pánikrohamokon. én van h füstszűrővel szivom és semmivel se gyengébb. de nálunk legális, olcső, és egyenesen a közel-keletről jön, a tiszta, amit felutve juttatnak tovább, Magyarországra is, sokkal drágábban, amit viszont már lehet nagyon megszűrne, hisz az már nem tiszta
dec. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!