Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehetséges az, hogy...

Hogy lehetséges az, hogy valaki a munkahelyén dohányzik, de otthon nem gyújt rá?

Figyelt kérdés

2022. aug. 29. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legfőbb oka az, hogy még nem súlyos függő. Egyébként meg a munkahelyen minden együtt áll: van stressz, amit ezzel (állítólag) csökkenteni lehet, hívják a kollégák, hogy menjünk már ki egy gyors kávé-cigire, jólesik 5-10 percet beszélgetni, az asszony se látja, hogy éppen rágyújtott - otthon pedig egyik inger sincs meg.
2022. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Mint ahogy fordítva is. Ismerek is ilyen embereket.
2022. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Azt hiszi a hülyéje, hogy nem érződik rajta a cigiszag. Á, tényleg nem feltűnő, hogy olyan, mint egy hamutartót körbenyalni. nagy lehet a szerelem zasszonnyal
2022. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Stressz! Igy tud kicsit lazitani! Kimegy, ragyujt! Cigiszunet! En is csinaltam! Orankent tudsz 5 percet lazitani!
2022. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így csinálom. Egyrészt nem vagyok súlyos függő, bőven elég ennyi. Másrészt illatos pipám van, nem cigizek. A pipát (meg a tartozékait) viszont nem hordom haza. Munkahelyen adódik, hogy van cigiszünet, de "természetesen" csak a dohányosoknak, a többiek is füstölnek, meg aztán kell ennyi lazítás és stresszoldás, otthon meg ugye minek.
2022. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!