Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki milyen cigit szív? van még...

Ki milyen cigit szív? van még pattintós magyarországon?

Figyelt kérdés
kulfoldon raszoktam a cigizesre, marlboro purple mix et szivtam, magyarorszagon van valami ehhez hasonlo? ki milyen cigit sziv es milyen arban veszi?
2022. szept. 4. 11:57
 1/5 Martin..... válasza:
Azt nem tudom hogy Mo-n van e még pattintós de a legjobb amit tehetsz hogy szívsz több félét és kitapasztalod hogy neked melyik cigi jön be a legjobban. Ha ezzel megvagy akkor vegyél egy olyan kis gépezetet amivel belepattintod a kis ízgolyót a cigibe nem tudom most hogy mi a neve de kb 1000-2000 ft és bármelyik cigibe bármilyen ízesítést beletehetsz
2022. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Külföldit. :)
2022. szept. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
2022. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon nem forgalmazhatnak többé pattintós cigarettákat sem ízesítetteket. Viszont Iqosba lehet kapni ízesített Heets eket, valamint külső cégek által akár Lidl ben is megvásárolható hevítőrudakat amiből van eper, csoki, kávé, citrom, sárgadinnye stb stb.

Az általad említett purple mix nemtudom milyen aromájú nevéből kiindulva talán erdei gyümölcs lehet Heets ből a világos lila az ami erdei gyümölcs aromájú.

2022. szept. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az kimaradt hogy a Heets az 1500-1700 kb.

A Ccobato, Unico stb hevítőrudak amiket akár ABC ben is lehet kapni azon 1190-1500 kb.

2022. szept. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!