Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tehetek,hogy könnyebben...

Gallits Gábor Csaba kérdése:

Mit tehetek,hogy könnyebben letudjam rakni a cigit?

Figyelt kérdés
Már 20 éve dohányzom,leakarom rakni de nem tudom ezt hogyan tudnám megtenni?
2022. szept. 13. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Fokozatosan, ne vágd el hirtelen. Legyen egy napi max keret, amit folyton csökkentesz. Használhatsz nikotinos tapaszt vagy rágót is.
2022. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Az első rossz tippet ad. Tudatosítani kell, hogy tulajdonképpen te függő vagy és neked erre abszolút semmi szükséges nincsen. A cigaretta nem ad semmit csak elvesz, az élet egyszerűen jobb nélküle. Fejben dől el.
2022. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy szoktam le kb 20 év és napi 2 dobozról hogy egyik napról a másikra

letettem.

Persze előtte azért én fejben rendbe tettem magam és tudtam, akartam hogy jobb legyen és jobb is lesz nekem.

SOse kivántam a cigit, cska egy ideig a pótcselekvések hiányoztak.

Lenyultam és akkor jöttem rá hogy nincs is ott cigi.

2022. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,én egy Otthonban élek és össze jöttem egy nálam pár évvel fiatalabb lánnyal és miatta is le akarok szokni a dohányzásról, bár bevallom Teljesen Őszintén ezt már régen megakartam tenni,csak nem volt senki aki erre bátorította volna és hétfőn kérdezik meg az itt dolgozó pszichiátert,mert tegnap is és ma is kaptam egy-egy olyan csomag cukorkát ami úgy igyekszik segíteni nekem a leszokást,hogy időnként adagolja a szervezetembe a nikotint,de még nem értek ehhez.
2022. szept. 17. 20:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!