Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetséges már lassan 2 és...

Lehetséges már lassan 2 és fél éve gyújtok rá amikor úgy tartja kedvem de van amikor napokig nem cigizem és nincsenek elvonási tünetek?

Figyelt kérdés

semmi probléma nincs, ilyen lehetséges? mégis van hogy naponta 5 szálat elszivok vagy snüsszözök

és semmi tünet hogyha hirtelen nem csinálom.


2022. szept. 15. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki.szerencsés vagy.
2022. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te vagy rá az élő példa, hogy lehetséges.

Mi a kérdés?

2022. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges, velem is ez volt. Először csak olykor - olykor gyújtottam rá, majd elkezdtem aktívan dohányozni, de ha nem volt, akkor sem remegtem érte. Ez olyan 3.5 évet ölelt fel. Ezután jött egy év teljes kihagyás, majd visszaszoktam, és azóta már vannak elvonási tüntetek.
2022. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy ebből a szempontból. Nincs benne semmi misztikum, nem vagy addiktív alkat.
2022. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy #4 írja. Feltehetően divatból, a társasághoz való alkalmazkodásból stb. próbáltál "rászokni", de feltehetően nem volt olyan hozzá társuló feltételes reflex sem, ami segítette volna a függőség kialakulását.
2022. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!