Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen a sárga American...

Milyen a sárga American Spirit cigi?

Figyelt kérdés
Aki kóstolta, milyennek találta? Ki szeretném próbálni mert ahol most élek ott nem kapni amit eddig vettem. Philip Morris Bluet szívtam egyébként, hasonló hozzá?

2022. szept. 18. 15:48
 1/1 Cubina ***** válasza:

A kék mindig erősebb, mint a sárga, szóval gyengébb lesz a másik, mint amit eddig szívtál.

Mivel itt már nincs ráírva a nikotin, stb. tartalom, nekem a dohányboltos nézte meg az ő oldalukon, hogy melyik a leggyengébb és a legerősebb, ő mondta a doboz színét is, hogy melyik az erős, mert ugyan egységes ronda dobozban vannak, de rájuk van írva a szín.

Azt tudom, hogy a fehér a leggyengébb, aztán jön a lila, sárga, rózsaszín, kék, piros.

Ha nálatok is egységes a csomagolás, akkor olyat keress, más márkában, ami blue.

Elég sok cigit kipróbáltam már, amióta egységes lett a csomagolás, szerintem mindegyikben ugyanolyan dohány van, az egyik erősebb, a másik gyengébb, de itt már nincsenek márkák.

2022. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!