Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Chesterfield Blue cigihez...

Chesterfield Blue cigihez hasonló dohány? Illetve West Ice SSL NON-MENTOL - és néhány leírásomban említett cigi - az milyen ízű? - Ha jól tudom anno mentolos volt, a neve alapján viszont az "Ice" megnevezés megmaradt, ami kicsit összezavaró.

Figyelt kérdés

Tekintettel arra, hogy a csomagolt cigik ára az egekben van kb. hétről hétre egyre jobban átakarok állni töltött cigikre, viszont Chesterfield Blue dohányt ha jól néztem a hivatalos árlistán ( [link] akkor nem lehet kapni.


Gondolkodtam néhány típuson, amit még esetleg kipróbálok, hátha bejövős és lehet hozzá (esetleg) kapni dohányt is:

- West Ice SSL NON-MENTOL -- Ebből úgy láttam nincs dohány, neve viszont nagyon érdekesen hangzik :D Egy próbát adnék neki, ha tudom mire számíthatok.

- West Blue

- Winston Amber (Erről abszolút nem találtam infót, hogy milyen erősségű, vagy mennyire finom benne a dohány.)

- Benson and Hedges (ebből gondolom Silver lenne a legközelebb, Bluet nem látok a listán)


Camel Yellow-t próbáltam és nem volt rossz, így gondoltam:

- Camel Filters

- Camel Dark Blue

Camelből egyikből sem láttam a kettő közül dohányt, viszont van "Volumen" meg Blue


Alapvetően az erőssége nem érdekel, ameddig a dohány íze jó, illetve azért nem méregerős. Esetek többségében le sem tüdőzöm az összes slukkot. - Mondhatni szivarszerűen szívom, a szivarkákat / szivarokat viszont nem szeretem.


A Pall Mall White Slim még egészen finom volt, úgy mondanám hogy számomra egyfajta "parfümös" íz érződött ki, viszont kb. más világ, mint a kék Chesterfield.


Próbáltam még Matrix Bluelinet is, mivel "olcsónak" tűnt. Az íze annyira nem rossz...viszont a füstje az valami elviselhetetlenül büdös és soha többet venni sem akarok abból a márkából.


Ezüst Chesterfieldet is próbáltam, az viszont valahogy kb. szívhatatlan viszonyítva a kékhez. Az íze halovány, a slukkok néha irritálóak egy hajszálnyit.


Így, hogy töltöttre akarok állni a Chesterfieldek annyira már lehet nem is játszanak.


Ha ezek közül - vagy mást tudtok - ami hasonló, akkor megköszönném az ajánlást :D



2022. szept. 24. 17:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!