Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Átvehetem tőle a cigiszagot?

Átvehetem tőle a cigiszagot?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal kb. egy óraja. Cigizik és lehet rajta érezni a nikotin szagot. A szüleim nem dohányoznak és alapjáraton ellenzik. Érződni fog rajtam otthon a cigiszag? Nem gyújtott rá mellettem. Szimpatikus és nem akarom emiatt lemondani a következő randikat.
2022. szept. 27. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, főleg ha zárt térben vagytok jó ideig együtt. De ha érzik is, akkor is elmondhatod, hogy más dohányzott a közeledben.


De azért hendikeppel indul még a szülőknél a srác. Ami érthető, mert teljesen abszurd, hogy egy vagyont költ valaki arra, hogy büdös és egészségtelen legyen. De majd ha először kell megcsókolnod, akkor talán máshogy látod...


(nem tudom, miért olvastam 'ciciszagot' elsőre...)

2022. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Off: Először ciciszagot írtam amúgy én is. 🤣


Nem tudom miért költ rá, de az az ő dolga. Ha megteheti…🤷🏻‍♀️


Csókolóztunk , nem igazán éreztem a száján. Fogat mosott, rágózott is, meg elvileg szájvízet is hasznàlt. Inkább a bőrén éreztem. Nem nagyon voltunk zárt térben. Anyuméktól tartottam, hogy ne pánikoljanak be. Nem rossz ember mert, dohányzik. Csak anyàék lehet rosszfiúnak könyvelnék el emiatt, azt meg nem akarom. Apa eléggé félt engem.

2022. szept. 27. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha éreznek bármit, mondhatod, hogy pl megállóban melletted cigiztek. Én sosem dohányoztam, mégis cigiszagom volt néhányszor suli után. Vagy azért, mert rengeteg diák cigizett, és abban a füstben haladtam át az aluljáró felé, vagy azért, mert a megállóban mellettem cigizett valaki, és én állhattam arrébb, a szél természetesen felém fújta a füstöt.
2022. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is mentem már cigi szaggal haza. Mondtam, hogy nem cigizek, elhitték. Gondolom a körülöttem lévő cigis emberek szagát szívta be a ruhám.
2022. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Átveheted.
2022. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!