Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha leteszem a cigit mennyi...

Ha leteszem a cigit mennyi idő kell ahhoz hogy elmúljanak a súlyos elvonási tünetek? Mert az évben már ötödjére próbálom letenni a cigit de nem megy mert idegileg ki vagyok meg szorongok ha nem cigarettázok.

Figyelt kérdés
23/N

2022. szept. 27. 17:35
 1/9 TappancsMancs ***** válasza:
60%
A "vicces" az benne, hogy attól nem fogsz szorongani, szóval ne beszéld be magadnak. Amúgy különféle kellemetlen tünetek felléphetnek 2-3 hétig és utána elmúlik.
2022. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A súlyosabbak kb. 1 hónap vagy 2. Sajnos a környezeten nagyon múlik a leszokás sikeressége. Ha körülötted sokan cigiznek, akkor rádjön. Próbáld kerülni a látványukat, olyankor félrevonulni, jobb híján telefonba merülni, vagy valami.
2022. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fél év és tiszta vagy. Ha eddig bírod, akkor nyertél.
2022. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha sportolsz valamit könnyebben megy.
2022. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első hét a legrosszabb utána már tűrhető. Nekem a rágó segített a nikotinos.
2022. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem az a problémán, mikor nem cigizem hogy idegbeteg vagyok meg nem bírok koncentrálni fáradt vagyok le vagyok lassulva olyan mintha be lennék állva. Viszont dolgozom mellette tanulok,vezetek és így nagyon nehéz letenni mert munkahelyen meg vezetés közben észnél kell lenni nem lehet ott szédelegni.
2022. okt. 1. 14:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen tudom milyen ez átéltem mar többször is.

Ugyan ez volt nálam is viszont én még aludni sem tudtam az első héten csak néhány órákat.

7-10 nap után már sokat javul majd a helyzet.


Ki kell bírni.

2022. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem fokozatosan sikerült, olyan formán, hogy előtte 3 hónapig elektromos cigire álltam rá. Már az elektromos cigi használatakor tapasztaltam, hogy jobb lett a közérzetem is pár napon belül, mivel azt a borzalmas kátrány mennyiséget nem szívtam már magamba. Nikotint nem negyon raktam már bele, csak az ízesítőt, aztán egyre kevesebbet szívtam azt is, majd leraktam. Ma van pont 2 hete, hogy végleg leraktam, semmiért nem cserélném el a jó közérzetemet, még a nikotin se tudja felülmúlni. És idővel, fokozatosan még jobb lesz ez is...
2022. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8-as vagyok, az előbbi. Elfelejtettem a lényeget írni, hogy nálam szerencsére semmilyen elvonási tünet nem jött ki. Lehet, hogy azért, mert nem hírtelen tettem le, hanem eléggé fokozatosan, hónapok alatt mindig kevesebbet...
2022. okt. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!