Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Barnás köpet.mi lehet?

Barnás köpet.mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 éves nő vagyok. Kb 6 eve dohányzó. 4 hete letettem a rendes cigit,es át álltam az iqosra. Sajnos az elmúlt két napban,észre vettem hogy a köpetem barnás darabokat tartalmaz. (Biztos,hogy nem vér)

Mással is előfordult már ilyen?vagy az iqos miatt lehet? Vagy esetleg valami nagyobb betegség,mint pl.tüdő daganat? Az orvosom azt mondta tisztulok,mert nem jellemző ennyi dohanyzas,és ennyi evesen komolyabb betegség. Bocsánat,ha hosszú voltam,és kerek mindenkit kíméljetek a csúnya válaszoktól,gyenge lelkű vagyok)



2022. okt. 6. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak tisztítják a légutaid.
2022. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*tisztulnak
2022. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ó,és még azt elfelejtettem írni,hogy 2 hete beteg is voltam,csúnyán kohogtem,abból kigyogyultam már. De most semmi egyéb gondom nincs,nem köhögök,csak néha mikor érzem feljön ez a "cucc"
2022. okt. 6. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyálkahártyádra rakódott kátrányos cuccok jönnek fel, mint mindenkinek, aki leszokik a dohányzásról. Kb. olyan, mint amit rágódohánynál azonnal kiköp az ember.
2022. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2 napja nem barna,viszont mikor egy erőteljesebbet kohogtem,láttam egy piros csíkot a kopetbe.egyre jobban parázok...
2022. okt. 13. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is egy hobbi. Ha annyira paráznál, már elmentél volna orvoshoz.
2022. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a segítséget! :)
2022. okt. 13. 17:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!