Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen fajta szivarkákat...

Milyen fajta szivarkákat árulnak, és milyen árban?

Figyelt kérdés

Van mentolos / pattintós mentolos? Ha van akkor milyen árban, és hány db van 1 dobozban? Esetleg más ízekben vannak?


Előre is köszi a válaszokat!


2022. okt. 22. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Pegazust ne adtól fája nyelve az embernek .
2022. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor azt a márkát elkerülöm. De a kérdésre is van válaszod?
2022. okt. 22. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Én anno Essenze és Moods szivarkát szívtam, az Essenzenek tuti van mentolosa, a Moods-ban nem vagyok biztos. Amikor utoljára Essenze-t vettem, akkor 2150 volt a 20 darabos, azóta már szerintem 2500 fölé ment. Ennek a márkának van kávés, vaníliás, erdei gyümölcsös, mentolos, meg még fene tudja milyen íze.

Moods-ból a minit és a silvert próbáltam, mindkettő 2000 alatt volt (ez nyáron volt, azóta nem tudom mi a helyzet), és mindegyikben 20 alatt volt a szálak száma, de már nem tudom, mennyi volt pontosan.

2022. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az Essenze az filteres? Illetve a mentol az mennyire erős benne?
2022. okt. 22. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem filteres, ha jól tudom. Én csak kávésat szívtam, nem tudom, milyen a mentolos. Próbáld ki, aztán kiderül.
2022. okt. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most jelenleg vaníliás Essenze szivarkát szívok, az filteres, szóval szerintem a többi ízesítésű is ebből a márkából, viszont elég drága, 2350 ft (20 darab van benne, bár tény hogy nem papírdobozban van hanem szép fémdobozban, úgyhogy még így is megéri). Vannak viszont meglepően olcsó szivarkák is, pl. Mentolos Winston 700 ft 19 szál, szerintem ez éri meg a legjobban.
2022. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :D
2022. okt. 30. 20:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Winston-ból illetve Marlboro-ból van más ízesítésű nem csak mentol? (pl vanília, gyümölcs, kávé ilyesmik) És azok jó ízűek?
2022. okt. 30. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!