Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan hogy valaki ha...

Van olyan hogy valaki ha cigizik ragaszkodik ahhoz a cigihez amit szokott szívni,esetleg olyannyira hogy azzal szokott rá és a mai napig szinte csak azt szívja?melyik fajtát,ha nincs mit vesztek helyette?

Figyelt kérdés

2022. okt. 29. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem van ilyen hanem szinte minden dohányosnak megvan a saját cigije. Vagy az szokott történni, hogy eleinte veszel mindenfélét aztán lassan ráállsz egyre, vagy már az elején egyfélét szívsz mert azt láttad mástól stb. Én multit szívok az elég alap cigi, kb nincs olyan hogy nem kapok, de ha mégse akkor Pall Mallt szoktam.
2022. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En marlboro touch cigit szivtam, ha dobozosat vettem, de altalaban toltottem, az ara miatt.

Tolteni meg arany marlboro dohanyt vettem. Aztan inkabb leszoktam :D


Kerlek, ha most epp ugy vagy, hogy neha cigizel, vagy meg nem cigizel, tenyleg, ne szokj ra. Budos, draga, egeszsegtelen. En iszonyat nehezen szoktam le rola, szornyu volt az egesz. Bar nyilvan hiaba irom ezt le, nekem is ezt mondtak es szartam bele, raszoktam. De a mai napig banom, mert hiaba nem gyujtottam ra 1 eve, meg mindig oriasi a kisertes es egy masodperc alatt vissza tudnek szokni :(

2022. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19 évesen gyújtottam rá először. Világoskék Pall Mallt vettem. Azóta is ezt szívom, igaz, azóta már narancssárga lett. Ha nem kapok, akkor nem cigizek. Mástól fáj a fejem.
2022. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!