Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A régi feliratos cigi /...

A régi feliratos cigi / dohányok-nak tényleg jobb volt az ízük?

Figyelt kérdés

A mostaniakon csak oda van írva, hogy a dohányzás halált okoz, vagy ilyesmi, a kép és a márka egy sötétzöldes alapom fehérrel. De amiket régen lehetett kapni pl sárga camel, rajta volt a teve, a sárga alap, meg minden.


És a régieknek valóban jobb ízük volt?


Lehet még ezeket kapni valahol? (vidéki dohánybolt, külföld)


2022. nov. 2. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nalunk mar sehol nem lehet, az orszagban egysegesitve vannak a dohanytermekek.


Nyaron voltam Albaniaban nyaralni, ott meg a normalis csomagolasu cigik vannak. Marlboro touch cigit vettem kint, azt szivtam itthon is (csak azota inkabb az ara miatt leszoktam :D) semmi kulonbseg nem volt az izeben.

2022. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sima Sophiane az ilyen íze volt 30-éve ezelőtt is .
2022. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ööö.

Én West Silvert szoktam vásárolni itthon és azt füstölöm mostanában. De már amikor kibontom a dobozt sem azt a régi jó dohányillatot érzem. Egyik ismerősöm ukrán, hozott Ukrajnából egy doboz Rothmans cigarettát. Már amikor a celofánból kibontottam, megcsapott az az igazi, kellemes dohány illat. Hát még akkor, amikor kivettem egy szálat és megszagláltam. Aztán utána elővettem és megszaglásztam egyet az általam szívott magyar cigiből. Óriási volt a különbség. Az ukrán cigit parfümnek is használhatnám olyan kellemes dohány illata volt! Fogalmam sincs, hogy a Magyarországon gyártott dohánytermékeket hányad osztályú dohányból gyártják. De olyan, mintha a gyártási törmelék dohányból készülnének, amit vagon aljából sepernek ki. Mikor már az összes illatanyaga elment a helytelen tárolás miatt...

2022. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Szofi íze nem változott.
2022. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2022. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Pont amikor volt a váltás emlékszem hogy nem mindhol egyszerre vezették be az újat, és volt amikor mindkettőből volt nálam. Ahogy emlékszem nem volt sok különbség, ízben. Máahogy néz ki a doboz, meg a cigin magán nincs semmi design de ízben ugyanolyan volt. (arany marlboro volt)
2022. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Laylah ***** válasza:

Ahogy nézem, csak a magyar termékek mennek ezzel az undorító olíva háttérrel (ez a hivatalos neve), világosszürke betűkkel. Legalábbis a listámon az ezen színkombinációjú termékek mind magyarok. A cseh, lengyel, osztrák, észt verziók mind színes csomagolásúak.

Ettől eltekintve a termék nem változik a csomagolással, ergo ha színes lenne, akkor sem lenne jobb.

2022. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szofi azért változott, de nem az egységcsomagolással hanem régebben. Amíg hosszában rá volt írva a cigarettaszálra hogy sophiannae addig az egyik legjobb cigaretta volt, én is azt szívtam. amióta levették a hosszanti feliratot(kb.:10-éve), azóta teljesen jellegtelenné vált, ha megkínálnak vele se kell.
2023. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!