Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipa használata pipadohánn...

Vizipipa használata pipadohánnyal?

Figyelt kérdés

Helló! Eddig még csak nikotinmentes aromakövekkel vizipipáztam, az érdekelne, hogy pipadohánnyal is lehet-e használni?


Ugye eleve a pipát nem szokás letüdőzni, illetve egyszer meg lehet próbálni, de nem érdemes, mivel eléggé erős, a vizipipát meg nem igazán lehet nem tüdőzni, viszont nem tudom, hogy a direkt vizipipázásra szánt dohány gyengébb-e, vagy valamilyen módon lebutítja az erejét úgy az eszköz, hogy ne okozzon három tüdőembóliát.


Stanwell Melange dohányt szívok egyébként, ez kerülne a vizipipába is, ha életképes a gondolat.



2022. nov. 6. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem.Te pipázol,és ki szeretnéd próbálni a pipadohányt vizipipába?Vagy nem dohányzol ,de vettél egy pipadohányt,hogy kipróbáldd?
2022. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pipázom, vizipipát csak egy barátomnál próbáltam, de nikotinmentes verzióban.
2022. nov. 7. 11:48
 3/11 anonim ***** válasza:

A vizipipába kifejezetten ahhoz való nedves dohányt tesznek. Tégelyben árulják, nem olyan zacskóban mint a száraz dohányt.

Nem gyengébb, de a tüdõbóliát nem a nikotin erõssége okozza. A vizipipa azért jobb, mert a forró füst helyett lehûtõtt és megtisztított gõzt szívsz be.

2022. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A pipadohány is viszonylag nedvesebb (ízlés szerint dohánynedvesítő kővel dobni is lehet rajta), tégelyes verzió is létezik és nagyobb darabokból áll, mint a mezei dohány, amit cigibe tekernek, azért kérdezem, hogy paramétereiben valószínűleg hasonló, csak nem az a letüdőzős fajta.


Első sorban azért érdekel a dolog, mert ritka finom egy dohány a Melange.

2022. nov. 7. 19:27
 5/11 anonim ***** válasza:
És úgy érzed vizipipába is jó lenne?váltani szeretnél a pipáról vizipipára?
2022. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy jó lenne-e, fogalmam sincs, hogy eltér-e valamiben a vizipipa dohány a pipadohánytól (ezért született meg a kérdés).


Nem szeretnék váltani, csak kipróbálni dohánnyal, esetleg néha napján rágyújtani, de semmiképp nem egy rendszeres dologról lenne szó (ezért sem szeretnék külön venni hozzá, ha nem muszáj, nincs kedvem keresgélni nekem tetsző dohányt, ha már van egy jól bevált).

2022. nov. 7. 22:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt hittem hogy aki régóta pipázik az annyira ragaszkodik a dohányzás eme módjához hogy csak pipázni szeret.
2022. nov. 8. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet használni mert túl száraz hozzá.Ha a a füstöt szeretnéd néhanapján letüdőzni akkor vagy veszel vizipipához tartozó dohányt ,vagy néhanapján tekersz egy cigit,és elszívod.
2022. nov. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ragaszkodom is a pipázáshoz, de megvan a hangulata a vizipipának is, az, hogy az esetek 99%-ában pipázom, az nem zárja ki, hogy a maradék 1%-ban vizipipázzak.

Átszokni nem szeretnék rá, meg azért elég hülyén is mutatnék az utcán, egy vizipipával a kezemben sétálgatva, nem az a hordozható, kompakt eszköz.


Nem az a cél, hogy letüdőzzek valamit, csak úgy olvastam, hogy a vizipipát nem igazán lehet nem letüdőzni.

2022. nov. 8. 13:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog.én mindígvkíváncsi voltam hogy valaki miértvkezdd el pipázni.a pipázás tényleg az idősebb emberek szokása?
2022. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!