Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinek miért jó cigit szívni?

Kinek miért jó cigit szívni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 12. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én menőzésből szívom nem kertelek. E-cigit szívok mindennap ,de csak menteset. Sima cigit, nagyon ritkán szívok. Egy hónapban max. 2x gyújtok rá.

Azért jó mert kikapcsol, jobbnak érzem magam tőle. Pénztárcám se bánja mert mindig úgy kérek cigit egy haveromtól, barátomtól.

2022. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem veszem meg én. 18/L, első vagyok.
2022. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyébként cigit én is úgy csinálom, mint te, általában ad más én nem vettem még, nincs szükségem rá.

E-cigit szívok, tök menő ahogy jön a füst, meg jó íze van. SOKKAL olcsóbb bele a lötty, meg lehet bele nikotint is tenni.

2022. nov. 12. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleinte jó buli volt, nagylányos érzés. Aztán mostanra már hétköznapi dolog lett. De szeretek ettől még. Jól esik a kávé mellé, kaja után, ha elmegyünk valahova akkor a bor vagy a koktél mellé. Reggel felébredni se tudnék kávé+cigi nélkül 😅 Meg egy kis nyugi mindig, munkában pl. elszívni egyet két vendég között vagy bármi egyéb. Egy kis szünet. Beszélgetni is összehozza az embereket, ilyenek.
2022. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 14 évesen elkezdtünk cigizgetni a barátnőimmel, akkor még nagylányosnak éreztük magunkat tőle. Utána sokáig meg se fordult a fejemben a "MIÉRT CSINÁLOM?" kérdés, mostanra viszont tudom, hogy teljesen befeszülök, amikor a nikotin kimegy a szervezetemből, ideges és ingerült vagyok, hiányolom az ízét, az illatát, hogy megnyugtasson, és azt a kis rituálét, hogy rágyújtok.

18/l

2022. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!