Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van-e esélye annak leszokni a...

Van-e esélye annak leszokni a cigizésről, akire ha nem gyújthat rá, görcsrohamok jönnek rá?

Figyelt kérdés
Tudom, van, akinál akarat kérdése.

2022. nov. 29. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj... Én azt hittem belehalok, annyira roosz volt mikor letettem. Pedig előtte voltam biorezonanciás kezelésen, meg szedtem kudzugyökér tablettát. Nem tudom hogy ezek segítettek-e vagy sem, lehet nélkülük egyáltalán nem is ment volna... Borzalmas volt, maga a földi pokol. Úgy tekints rá int egy betegségre, mert az első egy hét kb az is. Végül sikeült, magam sem értem hogyan... Az biztos, hogy nem tudnám megegyszer végigcsinálni. Ha valaha visszaesek, akkor dohányosként fogok megdögelni, az tuti...

Szóval tényleg egy pokol volt, de azért van esély, az nmindig van. Esetleg menj el háziorvoshoz, állítólag léteznek olyan idegrendszerre ható gyógyszerek amik segíthetnek. Esetleg próbálkozhatsz nikotintapasszal, én azt nem próbáltam, de lehet hogy jobb lett volna.

2022. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én leszoktam és 2 évre rá vissza szoktam, nem nehéz leszokni hanem kva nehéz sajnos):

Igazából nem akarat kérdése): hanem annak a kérdése hogy mennyire vagy rászokva a mozdulatra nikotinra. Ha nagyon akkor csak 1% hogy leszoksz végleg! Időlegesen abba lehet hagyni de végleg leszokni a legnehezebb dolog a világon! Rám is görcsrohamok jönnek rám ha nem gyújtok rá!

2022. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én 24 évig dohányoztam, kézzel sodortam jó erős dohányt, napi 30-40 szál... 2 hónapja tettem le. Majd meglátjuk végleges-e....
2022. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én nekem is minden tünetem volt... Remegtem, szétrobbant a fejem, nem tudtam aludni, totál idegbeteg voltam...

Első és legfontosabb az akarat hogy tényleg le akarod e tenni... Nekem nagyon sokat segített az a tudat hogy a halálos ágyamon nem akarok azon gondolkodni hogy ha nem cigiztem volna akkor is itt lennék-e... Egyszerűen nem akarok azért korábban meghalni mert cigizek vagy inkább mínőségesebben szeretnék élni nem fulladni meg köhögni krákogni 30 évesen...

Nekem sokat segített a Nicorette tapasz (viszont leszokni helyetted nem fog) ... Minimum 2 hónapig használd ne hagyd abba akkor sem amikor már azt hiszed nem kell... Ezen kívül a sport és a citromos víz is sokat segít... (ab generator) Fontos hogy ne unatkozz... Xbox videok bármi de a cigi időt töltsd ki

2022. dec. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!