Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2 egymáskövető napon elszívtam...

2 egymáskövető napon elszívtam egy cigit ha holnap is rágyújtok függővé válok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
És ha igen?Ha meg tudod állni hogy ne szívj naponta 1-2 szálnál többet,akkor hajrá...ekkora mennyiségnek abszolút semmi káros hatása nincs.
2022. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Kívánod most is?
2022. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kívánom...
2022. dec. 10. 10:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig is cigiztem alkalomszerűen de most valami más most kívánom...
2022. dec. 10. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Na, így kezdődött nekem is. Foglald el magad és hagyd a fenébe. Felnőtt fejjel szoktam rá. Nagyjából 15x szoktam le, volt amikor 3 évig. Most kb egy évnél tartok. Soha nem múlt el az az érzés, hogy de jó lenne rágyújtani. Egyszerűen nem gyújtok rá. De sokszor nehéz megállni. Ne akarj ide jutni. Rohadt káros és nagyon sokba kerül. Most még volna lehetőséged elkerülni, hogy valaminek a rabja legyél. Később már nem lesz.
2022. dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kívánod az már tényleg rossz, most próbáld abbahagyni, a nikotin nagyon erősen függővé tesz.
2022. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha csak 1-2szálat szívsz és ezt be tudod tartani akkor nincs gáz.ám ettől még függővé váltál .ha tényleg be tudod tartani akkor azt az 1-2szálat szívdd el.De akkor annak add meg a módját.élvezdd.és nem tudom milyet szívsz ,de próbálj gyengét szívni,bár ennyinél nem biztos hogy a leggyengébb(fehér)cigi a legjobb választás.egy közepes erősségű ciginek jobban érezni az ízét.
2022. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha minden nap rágyújtasz, akkor függő leszel, igen. De ha megunod majd leszoksz. Én 25 év cigizés után szoktam le 2 hét alatt, szóval nem lehetetlen dolog. Sőt valójában sokkal nehezebbnek gondoltam.
2022. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!