Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tegnap délután óta nem gyújtot...

Tegnap délután óta nem gyújtottam rá, meddig fog tartani ez a rossz érzés?

Figyelt kérdés
Nem szeretném emiatt tönkretenni a karácsonyomat.

2022. dec. 16. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Amíg rá nem gyújtasz megint.
2022. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
semeddig, ne gyújts rá többet pls :)
2022. dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Ezert kene tapaszt használni
2022. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, nagyon nehéz megállni. 3-as válaszoló, nem nagyon hiszek az ilyenekben, már próbáltam és semmit nem ért.
2022. dec. 16. 19:11
 5/11 anonim ***** válasza:

4

A tapasz hatásos sőt minimálisan lefedi a nikotin igényem. De ha nem tettem fel ugyan úgy előjöttek az elvonási tünetek ezért is ne vegyél, nem leszokás csak bevitel mód változtatása.

Az első hét a legrosszabb utána fokozatosan javul de két év után is eszedbe jut majd. A nikotin nagyon alattomos.

Ha csak a rossz érzés jött elő akkor semmi baj, míg nem gyötör álmatlanság es dührohamok kibírható. ezek is mérséklődnek az első hét ill 10 nap után. Nem is mindenkinél jelentkeznek erős elvonási tünetek.

2022. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A nikotin elvonás egy hétig. A mozdulatok, mentális sóvárgás 3-4 hét. Évek múlva is bevillanhat, hogy hú de rágyújtanék, pl kávézás közben. Fejben kell ezt eldönteni. 25 év dohányzás után 2 hét alatt leszoktam.
2022. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát az álmatlanság is gyötör, illetve ideges vagyok, szorongok, meg olyan hülye érzés jött rám, ilyen pánikroham szerűség, meg rosszullétek, úgy érzem hogy meghalok cigaretta nélkül. Azért is szeretném letenni, mert én iszom az energiaitalt is, napi 3-at, így körülbelül havi 45 ezret költök erre a két dologra.
2022. dec. 16. 19:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne szenvedj, hanem élvezd ki minden pillanatát! Mutasd meg annak a szemétláda ciginek, hogy Te vagy az erősebb! Hajrá!!!
2022. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szívj e-cigit nem lesznek elvonási tüneteid és jó is lesz a karid(:

Boldog Karácsonyt amugy!

Én is e-cigizek és tökre jó.

Simára csak néha gyújtok.

2022. dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9-es. Boldog karácsonyt neked is. Én próbáltam az e-cigit, de nekem sajnos nem jött be, igazából majd megfulltam tőle.
2022. dec. 17. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!