Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen uj gyumolcsos pattintos...

Milyen uj gyumolcsos pattintos Heetsek vannak?

Figyelt kérdés
Dinnyes volt a boltban, ez nem lesz a kedvencem, plane, hogy mentolos, kuldtek emailt nemreg, azt ugy ertelmeztem, hogy tobbfele van, nem csak ez, de leirva nem volt semmi. Van meg masmilyen is?
2022. dec. 22. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!

egyelőre ennyi, én is az emailből tudom, hogy több lesz, annak ellenére, hogy dohiban dolgozom

2022. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi!
2022. dec. 22. 19:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Most hogy ebben is betiltják az izesítést.....nem tudom mire lehet számítani...
2022. dec. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor mentolos likvid se lesz már e-cigibe vagy mivan?
2022. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3 Szeretem a sima Heetseket is, bar most a malnas a favorit. Vesszuk oket, amig van😐 Nekem utana jo lesz a nem gyumolcsos is.
2022. dec. 23. 12:02
 6/9 anonim ***** válasza:
a mentolosokat tiltják be januártól, a gyümölcsök maradnak még:))
2022. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De a likvideket is vagy csak a heetseket tiltják be?
2022. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden izesített dohányterméket ideértve a filterbe rakható izesítőgolyókat,kapszulákat,izesített filtereket.
2022. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Amugy ez mar megint egy annyira felesleges hulyeseg, nem tudom, keszitenek-e ilyen statisztikakat, en soha nem lettem spec megkerdezve😂 Arrol, hogy valaki direkt azert dohanyzik-e, azert szokot-e ra, mert van gyumolcsos / mentolos cigi.

A legtobb embernek tok oke az izesitetlen dohanytermek is, szerintem nagyjabol mindannyiunknak a sima cigi volt, amivel raszokott anno, csak ha van opcio es jobban izlik, akkor veszunk gyumolcsoset, mentolosat, stb. Senki nem fog azert nem dohanyozni, mert jajj nincsen malnas.

2022. dec. 23. 23:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!