Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » HHC-ról vélemények?

HHC-ról vélemények?

Figyelt kérdés

Interneten alig találok róla információkat, főleg az egészségügyi hatásaira vagyok kíváncsi a sima fűhöz képest. Meg nem értem, hogyha olcsóbban, legálisan, ugyanazt a hatást nyújtja, akkor miért nem olyan ismert. Illetve, a teszt se mutatja ki, ha jól tudom.

Légyszíves, csak olyan szóljon a témához, aki tud is erről valamit.



2023. jan. 11. 10:52
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%

Hello! Perpillanat is magasan vagyok hhc miatt, mindegy is.

A cucc maga király, ugyan azt a hatást nyújtja majdnem, de ez inkább eltompít mint nevetsz.

Aiszont azt is észre vettem hogy amikor hhc szív az ember és utánna rendes füvet, máshogy üt, vagy kicsit kevésbé. De olyan máshogy az a lényeg.

Nekem penem van ami nagyon jó, kb 3 slukk elég, és van gumimacim, az mar nagyon durva, kb 1-1,5db elég

Ajanlom hogy próbáld ki én nagyon szeretem

2023. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szerinted miért nem annyira ismert? Illetve, az egészségügyi hatásairól tudsz valamit, károsabb, mint a fű?
2023. jan. 11. 23:57
 3/24 anonim válasza:
71%

Gondoltam ha válaszolok megint magasan leszek. Szerintem azert nem annyira ismert hizsen még használatban nincsen sok idelye, igy nem is próbálta annyi ember hogy beszéljenek róla.

Hatásairól nem tudok annyit hizsen nem vagyok orvos, viszont van benne annyi, hogy kb 2 slukk után köhögsz, de nem erősen csak nagyon kicsit.

De szerintem nem károsabb, hiszen a fűben a káros anyak a thc.

Viszont a hhc-s dolgok nem tartalmaznak thc igy szerintem nem olyan káros.

Bármi kérdésed van irj nyugodtan!

2023. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%

Szia!



Az ismertségét illetően azért van jelenleg hátrébb, mert bár az 1940-es években lett felfedezve és először mesterségesen előállítva, csak mostanában kezdték el széleskörben árulni főleg Európában. A napokban is nyílt jó pár ilyen bolt főleg Csehországban.


A rövidtávú élvezeti hatásai nagyon jók, szinte összetéveszthető a jól ismert THC-vel, és nincsen semmilyen különösebb rövidtávú mellékhatása, csak az eddig ismert THC-hoz hasonlóak.


A nagy kérdés viszont az, hogy hosszútávon milyen mellékhatásai lesznek, és erre még csak találgatások vannak ugyanis ahogy észrevettem, kb a legrégebbi HHC termék ami a piacon van se lehet 1-2 évnél régebbi.


Nagyon meg kell válogatni, hogy milyen helyről vásárol az ember ugyanis az előállításához fokozott ellenőrzés és professzionális tudás szükséges. Általában a CBD vagy Delta 9 THC hidrogénezésével történik az előállítás. És nem kérdés, hogy ebben a folyamatban nagyon sok feltételnek kell teljesülnie ahhoz, hogy egy biztonságos terméket kapjunk.



A drogteszteken elméletileg nem jelenik meg, ugyanis a bomlástermék amit a vizeletteszten keresnek nem egyenlő a HHC után kapott bomlástermékkel. De ez csak teória és nem lehetünk benne biztosak, ezért ajánlott teszt előtt 3-4 héttel mindenféle ilyen szernek a felhagyása.


Összegezve tehát az ellenőrzött, tiszta HHC, nagyon jónak és szépnek tűnhet, és rövidtávon valóban az, de hosszútávon komoly egészségügyi problémákhoz is vezethet, ez persze egyáltalán nem biztos, megvan az esély arra is, hogy teljesen biztonságos és semmilyen problémát nem fog hozni maga után, de véleményem szerint jobb megvárni amíg több kutatást végeznek ezzel kapcsolatban és biztosan kijelentik, hogy emberi fogyasztásra hosszútávú hatásait tekintve is alkalmas.

2023. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nagyon hasznos. Igazából a hatás és a teszt teljesen háttérbe szorul, az egészségügyi hatásai számomra a legfontosabb. Utolsó, te próbáltad?
2023. jan. 14. 22:50
 6/24 anonim válasza:

Igen próbáltam, a rövidtávú hatásai lenyűgözően jók voltak, de ez is eltérő lehet emberenként, hogy kinek hogyan reagál rá a szervezete. Illetve a termék minőségétől is függ.


Egyébként szerintem elég valószínű, hogy a jövőben biztonságosnak fogják nyílvánítani, azt alapul véve, hogy a növényben természetesen is előfordul csak nagyon minimális, szinte jelentéktelen mennyiségben, így félig természetes. Arra kevés esélyt látok, hogy csak hosszútávon legyen nagyon káros, de amint említettem is, nem mehetünk biztosra egyáltalán ezért a legbölcsebb döntés, ha megvárjuk amíg komolyabb kutatást végeznek ezzel kapcsolatban, és ha kijelentik, hogy biztonságos és továbbra is legális marad csak akkor fogyasztjuk.

2023. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ, Csehországból rendelte egy barátom, csak érdekelt, hogy mik a tapasztalatai, véleménye másoknak erről.
2023. jan. 16. 10:55
 8/24 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
13%

Nekem két ismerősöm is szarul lett. Mind a kettő 1 hónapig keményen tolta a cuccot az egyik rohammal került korházba, a másikat a roham után az anyja élesztette újra...


Persze lehet pechem volt, hogy csak két esetről hallottam és mind a kettőnek szar vége lett, meg én amúgy is úgy vagyok vele, hogy ne legyetek drogosak, de ha egyszer ki akarsz próbálni valamit, akkor inkább maradj a jól bevált fűnél. (En testemben még sosem volt drog, szóval ezt barátok tapasztalataiból írom)

2023. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

Kedves kérdező!

a haverjaid virágot rendeltek vagy olajat/ecigit?

2023. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Nekem az lenne a kérdésem amire nem igazán találtam választ, hogy akkor végülis teljesen legálisan tudok rendelni?
2023. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!