Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan aki használt snüsszt...

Van olyan aki használt snüsszt hosszútávon? Miket tapasztalt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 13. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Rászoktam. Egy idő után már nem adta azt az élményt, sokszor hányingerem is volt tőle, mégis kívántam. De sokkal többet kellett használjak, hogy elérjem ugyanazt a hatást. Egyébként olyan volt sokszor, hogy semmit sem éreztem belőle rövid idő után, újat kellett raknom. Az elején nem így volt. Senkinek nem ajánlom hosszútávon. Maximum néha-néha, de nem rendszeresen és sokáig. Én cigiről való leszokás miatt kezdtem el. Ugyan leszoktam róla, viszont a snüsszre meg rá, úgyhogy most erről próbálok leszokni. A pénztárcámnak és az egészségemnek is kedvezőbb lesz, ha sikerül.

Plusz meguntam azt is, hogy már hiába használom, nem is érzek belőle szinte semmit fél perc után, pedig nem gyengét használok. Az elején még szédültem is tőle. Az a baj, hogy már csak a megszokás és függőség miatt használom, semmi jót nem találok benne, sőt.

2023. febr. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eleinte kisebesedett az ínyem is tőle. De ilyen hosszú idő után már teljesen hozzászokott az ínyem is. Semmi más probléma nem ütközött ki (semmi baja az ínyemnek, fogaimnak) csak amiket leírtam az előbb.


Emiatt is szeretném letenni már, mert hosszú idő után roncsolhatja az ínyt és a fogakat is.

2023. febr. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mennyi ideje használod? Én személy szerint fél éve rakom a felső ínyem közé, és most kezdtem el már csak az alsó ínyem alá rakni, mert nagyon félek, hogy valami baja lesz a felső ínyemnek. Nekem is elvékonyodott, kicsit feljebb húzódott. Remélem ha abbahagyom be fog gyógyulni.
2023. febr. 23. 20:03
 4/5 A kérdező kommentje:
19 vagyok, még kellenek a fogaim, suli miatt kezdtem el csinálni végzős vagyok :D
2023. febr. 23. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már lassan 1 éve használom. Jót biztos hogy nem tesz az ínnyel és a fogaiddal. Nekem is kicsit elvékonyodott és feljebb húzódott az ínyem. Eleinte fájt is és sebes is lett tőle. Alulra már nem teszem, ott nincs baja. Azért javaslom, hogy te is tedd le mielőbb, én is azon vagyok. Hosszútávon lehetnek súlyos következményei, szerintem te se akarod megvárni.
2023. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!