Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy kell nikotinos liquidet...

Hogy kell nikotinos liquidet keverni?

Figyelt kérdés

Most vettem egy smok rigel e-cigit és ehez keresnék jó fajta liqudet.

A kerdes,ha veszek egy pl 100ml izesitett liquidet abba mar csak izesitetlen nikitin so-t kell hozza adjak igaz?

És ebbe a fajta e-cigibe nemkell nagy mg-os nikotin so mert nagyobb mennyiseget ad le mint egy mtl igaz?


Ti honnan szokatatok venni?



#e-cigaretta #liquid #Nikotinos liquid
2023. jan. 21. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam hogy veszek 100ml ízesítetlen alapot+aroma, nikotin csak akkor kell ha az alaplé nikotinmentes.


De vehetsz 100ml kész mentes liquiet is meg nikotinsót, csak így kevesebb ízopciód lesz mint aromákkal.


3, max 6mg-os liquidet tennék bele, annál több kicsit durva lenne.

2023. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szval 100ml liquidhez ontok egy ures 100ml-s flakonba 10ml 20mg-s nikotin sot,ebbe a 10ml aroma es a maradek 80ml-t elosztom 70%-ba vg 30%pg-be? Mivel azt olvastam hogy ezekhez a DL keszulekekhez az javasolt.


Viszont az aroma is tudtommal pg-bol al szval mar csak 20%ot kell ra onteni pg-bol mert ott a maradek 10?

2023. jan. 21. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 100ml-be raksz 10ml sót akkor kapsz 110ml ~0,18mg/ml erősségű liquidet.


Booster erősség miligrammban/össz liquid=a teljes keverés erőssége, így számolj.

(ezesetben 20/110=0.1818..)


Szétszetheted pg-t vg-t külön, de szerintem ez feleslegesen túlbonyolítja a dolgokat. Veszel egy alaplevet a kivánt arányban (50vg/50pg,70vg/30pg,30vg/70pg), és belelevered az aromát a rajta feltüntetett százalékos arányban. (vagy belerakod az egész 10ml-t azt jóvan)


Ha találsz nikotinos alaplevet akkor azzal már nem kell szenvedni (vaperstore.eu árul nikotinos alaplevet), ha nem, a fent leírtak alapján boostolod.


Saját tapasztalatom szerint se az aroma, se a boosterek nem borítják fel a vg/pg arányt, én személy szerint nem szórakoznék velük.

2023. jan. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!