Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányos lányok! Mennyire...

Dohányos lányok! Mennyire változott meg az alakotok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy miután elkezdtetek dohányozni, nem férfiasodott az alakotok?

Hova híztatok, ha híztatok? És honnan fogytatok, ha fogytatok?:)

Ha valaki, közben sportolt is, vagy kevesebbet evett, a kérlek az is írja hozzá:)

Hosszú részletes beszámolókat bátran!:D


És olyan, akinek nincs személyes tapasztalata az semmiképp se írjon:P nem vagyok kíváncsi az ezthalloottam..azthallottam dolgokra:D


és most nem a leszokás utáni súlyváltozásra vagyok kíváncsi, hanem kifejezetten a dohányzás alattira:P


2010. okt. 3. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát te olyan hülye vagy mint a seggem lyuka...
2010. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

jesszusom..-.-

miért lennék hülye mégis???

2010. okt. 3. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mitől is lenne férfiasabb az ember a cigitől? Ilyet hogy lehet kitalálni? :D

Régóta dohányzom, az alakomra semmilyen hatása nincs.

2010. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is csak olvastam valahol. asszem wikipédia.

Én SEM gondoltam hogy valóban férfiasabbá tenné az alakot.

ezért kérdezem meg itt, hogy van-e olyan, aki ilyesmiket tapasztalt.

2010. okt. 3. 22:40
 5/10 A kérdező kommentje:
egyébként úgy írták, hogy van benne valami olyan anyag ami beindítja egy hormon termelését, aminek következtében a zsír a hason, és egyéb "férfiasabb alakot jellemző" helyekre rakódik le
2010. okt. 3. 22:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én se nem híztam, se nem fogytam, amikor elkezdtem dohányozni. És most úgy tűnik,hogy azt is cáfolom,hogy aki lerakja a cigit az hízik, mert többet eszik. Nálam szerencsére ez nem jött be. Nem eszem többet. Ha vágyam van cigire, akkor vagy iszom (ált.vizet), vagy sportolok egy kicsit. De nem vagyok pl. éhesebb,amióta nem cigizem. Pedig évekig ettől rettegtem,ezért nem mertem letenni!
2010. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
linkeld már be honnan szedted ezt a baromságot :DDDD
2010. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]


"A dohányzó nőkben[70][71] megváltozik a női és férfi hormonok aránya, következésképpen a dohányzó nők teste gyakrabban hasonlít a férfiakéhoz, amelyben a zsír csípők és a mellkas helyett a hasi tájékon raktározódik el. Ennek eredménye a kevésbé „feminin” testalkat, ráadásul a dohányzó nők esetében magasabb a cukorbetegség és a szívroham veszélye."


tessék hitetlenek..-.-

2010. okt. 7. 20:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ezért (is) nem kell dohányozni.

Gondolom azért kérdezted, mert ettől függ hogy fogsz e cigizni (nem biztos, de nekem ez jött le a kérdésből).

Úgyhogy ne cigizz, a wikipédiára sokan írnak, de a hülyeségeket kitörlik.

2010. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne torodj azokkal akik le hulyeznek.Tudatlano,butak.A dohanyzas altalaban csokkenti az etvagyat,plane a kemenyebb dohanyosok eseteben.Mivel csokken az etvagy ezert inkanbb eloterbe kerul a nassolas,edesseg fogyasztas.Ami eloidezheti a folosleges kilo lerakodasat.Illetve az is szerepet jatszhat a hizasban,hogy a dohanyzo,es foleg a kemeny dohanyzokra gondolok,nyilvan nem sportolnak,mozognak rendszeresen,mert altalaban ez a ket dolog nem igazan fer meg egymas mellett,szoval mozgashiany,ill.nassolas mellett termeszetes a sulygyarapodas.En is dohanyzom,es sajnos elegge megromlott az etkezesi szokasom miota ra szoktam,ill.az edzeseimet sem vegzem ugy olyan intenzitassal mint mielott dohanyoztam volna.
2010. nov. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!