Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyiptomi kerámiából lehet...

Egyiptomi kerámiából lehet szívni kavicsot?

Figyelt kérdés
Tudom hogy lefolyik a lé de ha ugy probálnám szívni van íz különbség mint ha pummel kerámiából szívnám?

2023. febr. 2. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Mi az a "kavics"?!

Valami drog?

2023. febr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.: Aroma anyaggal van átitatva, és vízipipákba szokták tenni, dohány helyett.


Kérdező: miből gondolod, hogy ebből a szempontból van különbség kerámia és kerámia között? Ha pipát vagy vízipipát készítettek belőle, akkor valószínűleg okkal.

De úgy látszik, nem csak én nem értem a kérdést.

2023. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a kérdés arra vonatkozik, hogy az alap egyiptomi (alul lyukas) kerámiából lehet e szívni shisharomát (ami igen kis kavics beitatva aromával és nikotinmentes gőz jön ki) akkor igen lehet, de 1-2 kavics ateshet a lyukakon, lefolyhat az ízesítő, esetleg beakadhat . De amúgy ugyan az .
2023. febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 $$$$$ ***** válasza:
A harmas jól leirta. Igazabol sok ízesítő lefolyik. Én nem szívok kavicsos pipát. Maradok a jó öreg dohinal. De ha kavicsosat akarsz szívni szerez be egy phunnel vagy vortex keramiat. Nem olyan drágák. A pipat is könnyebb eltisztitani utana. Én a dohanyt is sokszor phunnelel szívom. Nem folyik le a melansz.
2023. febr. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!