Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipaba viz helyett mehet...

Vizipipaba viz helyett mehet vodka?

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom ,de én is kipróbálnám vodkásan(:

Jó ötleteid vannak(:

2023. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Z003 ***** válasza:
100%
Hát nem hiszem hogy jó ötlet lenne, meggyulladni valószínűleg nem fog. De az alkohol belégzése elég veszélyes. Mármint nagyon olcsón belehet így rúgni, de cserébe nagyon könnyű halálos mennyiséget belélegezni. Ami ivásnál nem lenne gond mert fel lehet hányni, ha inhalálod akkor nincs mód arra hogy kikutasd a szervezetedből. Valamint az alkohol nyálkahártya ingerlő hatása miatt folyadék fog felgyülemleni a tüdőben.
2023. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha szerencséd van megúszod egy tüdő vagy hörgőgyulladással,rosszabb eseteket ne vegyünk alapul mert még a végén a modik letiltanak félelemkeltésért.
2023. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Annyira azért nem új az ötlet, kb. 15 éve már annak, hogy vodkásan szívtuk a vizipipát...

Szerintem a hülye kamaszoknál (én 18 voltam akkoriban), ahol hirtelen divatba jön a pipázás, ott mindig felmerül egy idő után az ilyesmi.

Én arra emlékszem csak, hogy baromira berúgtam tőle, de bajom nem lett. Nem ilyen képszakadásos dolog lett, hanem szimplán egy jó bulis emlék. Az is tény mondjuk, hogy egyszeri alkalom volt egy fesztiválon, nem rendszeres. :)

2023. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 $$$$$ ***** válasza:
Nem igen lesz tőle bajod. Mi 15-18 évesen csinaltunk néha ilyet. Be lehet tőle rugni. De borzaszto rossz izze van Xd.
2023. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!